Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

1 hour ago, adam said:

au jebote. 

 

prvi njegov film koji sam odgledao kao klinac bio je konformista i do dan danas mi je ostao jedan od najupecatljivijih filmova koji sam video. nisam znao sta da ocekujem, razbio me. toliko da se nikad nisam usudio da ga opet gledam. al mozda probam... 

 

Image result for bernardo bertolucci films

 

 

 

Obnavljao sam prošle godine i veruj mi da nije izgubio ništa od svojih draži. Mislim i da sam sada više uživao.

Link to comment
8 hours ago, namenski said:

Тандараброћ: lik koji je zajahao na pomodnom levicarenju krajem 60-ih i pocetkom 70-ih.

Iskoristio 1 konjunkturu takoreci. :sleep:

pa dobro, bolje i to nego da je otisao u chetnike.

 

Edited by 3opge
Link to comment

Bertoluci, evrolevica, evrokomunizam, bespostedna kritika, konformizma izmedju ostalog, pa se jos dohvatio Moravije, idimidodji mi...

Kad ono, u poslednjih nekoliko minuta '20. veka', pobedonosni italijanski partigiano, comunista, Depardje, upao na oslobodjenu farmu, drzi govor nadnicarima, obecava hleb, slobodu i sve sto uz to ide, a pre svega - rat, uostalom, tek sto se zavrsio - obecava da ih vise niko, nikada nece slati da idu i ginu po, pa nabraja: raznim Albanijama, Rusijama, Abisinijama, Grckama...

 

Pogodi ko nedostaje?

D'Annunzio mozda...

Link to comment
37 minutes ago, namenski said:

Bertoluci, evrolevica, evrokomunizam, bespostedna kritika, konformizma izmedju ostalog, pa se jos dohvatio Moravije, idimidodji mi...

Kad ono, u poslednjih nekoliko minuta '20. veka', pobedonosni italijanski partigiano, comunista, Depardje, upao na oslobodjenu farmu, drzi govor nadnicarima, obecava hleb, slobodu i sve sto uz to ide, a pre svega - rat, uostalom, tek sto se zavrsio - obecava da ih vise niko, nikada nece slati da idu i ginu po, pa nabraja: raznim Albanijama, Rusijama, Abisinijama, Grckama...

 

Pogodi ko nedostaje?

D'Annunzio mozda...

 

Odgovorio ti covek jos za zivota jbg :fantom:

 

I don't film messages. I let the post office take care of those.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...