Jump to content
IGNORED

radiohead


Takeshi

Recommended Posts

@ostaliRadiohead ne volim zato što je Kid A album prevaranata i zato što je Amnesiac album prevaranata (da ne bude zabune, ne nazivam vas prevarantima, već one koji su te albume načinili, dakle bend).Ti su albumi za mene lišeni svakog sadržaja i stara kategorije muzičke onanije - za opširnije upoznavanje sa materijom videti pod Pink Floyd.Ostalo me zaista mrzi da dalje obrazlažem. I dalje ste isključivo navijački raspoloženi, a ja navijam za drugi klub.

Link to comment
ha, ha, impulsivno emocionalno, van kontrole izjava.a imam neki osecaj da te thom podseca na iana, taj ekstatic experience koji se otima kontroli.
hej Pojz, biće da je tvoj komentar "van kontrole"...no hard feelings. Znam da voliš Radiohead i znam da misliš da suoni nešto najkvalitetnije u poslednjih 10-15 godina....Thom nije, ne želi i ne može biti Ian, niti je to potrebno
Link to comment
hej Pojz, biće da je tvoj komentar "van kontrole"...no hard feelings. Znam da voliš Radiohead i znam da misliš da suoni nešto najkvalitetnije u poslednjih 10-15 godina....Thom nije, ne želi i ne može biti Ian, niti je to potrebno
to!niti "ekstatic experience" moze da se "otima kontroli"a, ovaj, koja vam je omiljena b-strana?
Link to comment
Radiohead ne volim zato što je Kid A album prevaranata i zato što je Amnesiac album prevaranata
dabome da jesu, al prva 3 rulaju.edit: dugama se vracaju na pravi put, reko bih Edited by ToniAdams
Link to comment
@ostaliRadiohead ne volim zato što je Kid A album prevaranata i zato što je Amnesiac album prevaranata (da ne bude zabune, ne nazivam vas prevarantima, već one koji su te albume načinili, dakle bend).Ti su albumi za mene lišeni svakog sadržaja i stara kategorije muzičke onanije - za opširnije upoznavanje sa materijom videti pod Pink Floyd.Ostalo me zaista mrzi da dalje obrazlažem. I dalje ste isključivo navijački raspoloženi, a ja navijam za drugi klub.
probaj da ih dajdzestujes kao post-modernisticki eho pink floyda
hej Pojz, biće da je tvoj komentar "van kontrole"...no hard feelings. Znam da voliš Radiohead i znam da misliš da suoni nešto najkvalitetnije u poslednjih 10-15 godina....Thom nije, ne želi i ne može biti Ian, niti je to potrebno
ma slazem se, i da hocu nemam neku alternativnu grupu za uporedjivanje ,a sigurno ih ne mogu uporediti sa U2, iako nisu vise my cup of tea, odavno, ipak jesu najveca grupa, ali druge kategorije , giganti ma koliko se batrgali da im obesmislimo i oduzmemo vrednost najvece grupe vec dugo.
muzika je uvek prevara za nagluhe
koje nagluhe, u kom smislu? otkad ti prihvatas postmodernizam zacinjen modernim dadaizmom? jedino mi nije jasna ta koleracija i nesklad sa tekstovima, a vidim ti ne reagujes na to.dobri su,iako im svaki album lici na prethodni, srecom ti prethodni su bili dobri.
Link to comment

Meni su Radiohead oduvek bili zanimljivi, pratio sam ih kroz razne delove karijere, ali ne bas nesto posebno ... a onda sam ih pre par godina video uzivo na Szigetu... i odlepio -_- Tada krece preslusavanje starijih albuma, i ponovno otkrivanje. Za neke stvari valjda treba i odgovarajuci trenutak.I za razliku od vecine, poslednja dva albuma su mi najbolja, ili sam ih barem najvise slusao. Nakon sto su "zatvorili" devedesete sa "OK Computer" i eksperimentisanja na "Amnesiacu" i "Kid A" (odlicni albumi, ali je par pesama potpuno neslusljivo), sada su u najzrelijoj fazi. I da, Jonny Greenwood je genije! (za Thoma se odavno zna ^_^ )

Link to comment
exit music (for a film)there thereoptimistic
AirbagThe Nathional AnthemI might be wrongStreet spiritNema kod njih Pink Floyda - (Waters/Gilmour faza) ...možda eho SidBaretovske genijalštine
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...