Jump to content
IGNORED

radiohead


Takeshi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

bio na svirci u cetvrtak, jos ne mogu da se sastavim. trebace mnogo vremena da neko ovo nadjaca. na bini u 8.30 i prasili do 11. gledao sam ih dva puta ranije ali ovo ne moze da se poredi s tim - dva i po sata ciste hipnoze. yorke potpuno u svom svetu, igra (dada!), mase, diriguje, zajebava, greenwood car nad carevima, flegma verzija elisa, svira sta dohvati. ma fenomenalno. bilo je trenutaka totalne tisine, niko ne dise, a bilo je potpunog rasula. sve u svemu, usro sam se od srece. kazu strucnjaci najintimnija radiohead svirka ikad. 

 

dok smo cekali na ulazu ljudi molili, kukali, cvilili za karte. nudili dobre pare al niko se ne prevari. bilo je belaja s kartama posto je sala mala (3000 ljudi) a sviraju tri giga, ja sam isao na prvi. po netu se karte prodavale za neverovatne sume, newsweek tvrdi da su se prodavale za skoro 6000 soma funti komad. da sam znao ranije, ladno bih utopio svoju (video sam ih par puta vec) i izeo govno. 

 

evo malo ludila

 

 

Edited by adam
Link to comment

Drago mi je zbog tebe i zavidim ti u isto vreme :D

 

Koliko li bi kostalo da ih neko ovde dovede? Mada iskreno, sumnjam da ce se to ikad desiti. 

Link to comment

Iskreno ne bih ni voleo da, ako ikad budu dosli, to bude na Exitu (ili bilo kom festivalu for det metr). Bas bi valjao jedan samostalni koncert, sad da li bi se isplatio organizatoru to je pitanje. Da li bi radiohead mogao da napuni arenu recimo (koja bi verovatno bila jedini adekvatan prostor koji bi, popunjen, mogao da bude isplativ; dobro mozda i neko usce/drugi veliki otvoren prostor)? I da cena karte bude pristupacna nasem standardu. 

Link to comment

To moze da plati jedino nesto kao onomad Green fest i Pepersi, ali ne verujem da moze toliko da se ishajpuje.

 

A festivalske svirke.. Secam se bili su na Sziget festu 2006., svirka nije bila ni kratka ni losa vec u rangu full koncerata, konkretno Berlin i Prag sto ja znam.

Edited by Friend
Link to comment
  • 1 year later...

Ja sam to juče slušao, nisam ni primetio da nije stari OK Computer... Istina, nisam baš najbolje pazio.

 

Da, u stvari je klasičan remaster u pitanju (čak je i Fitter Happier isti). Svejedno, podsetio sam se kakvo je remek delo taj album, dugo ga nisam slušao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...