Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

zasto je teska kategorija u qrcu?zato sto su beli momci zavladali pa don king i ostala mafija ne pravi spektakle u vegasu i medisonu?sve je u najboljem redu sa teskom kategorijom.
Ma jok, nemam ja problem sa tim da belci vladaju, cak naprotiv. Jednostavno, mislim da je pre konkurencija bila mnogo jaca. Tajson, Holifild, Ridik Bouv, Frenk Bruno, Majkl Murer, Oliver MekKol (ovaj je bio jak kao bizon ali i pukotina s mozgom), Formen, Leri Holms, Rej Merser... Nisu svi bili ultra-mega-giga ali je bilo napeto.?Inace, Luisa ne priznajem™ jer je docekao da se svi ostali raspadnu pa je tek onda postao neki baja <_<
Link to comment

Jebi ga, ne znam ni sam. Ova dvojica kretena su toliko navijali i uzdizali Holifilda, meni se činilo da jeste u maloj prednosti ali ne baš tolikoj. Veći deo prve dve runde je izbegavao dužu razmenu i tu i tamo zadao po koji dobar udarac. Tek kasnije je bilo nekoliko dobrih serija ali džina ne možeš da srušiš iz dva-tri udarca. U drugom delu Valuev bio bolji. Bilo je solidnih udaraca, mada ništa spektakularno. šteta što bar nije neporažen završio karijeru.

Link to comment
Jebi ga, ne znam ni sam. Ova dvojica kretena su toliko navijali i uzdizali Holifilda, meni se činilo da jeste u maloj prednosti ali ne baš tolikoj. Veći deo prve dve runde je izbegavao dužu razmenu i tu i tamo zadao po koji dobar udarac. Tek kasnije je bilo nekoliko dobrih serija ali džina ne možeš da srušiš iz dva-tri udarca. U drugom delu Valuev bio bolji. Bilo je solidnih udaraca, mada ništa spektakularno. šteta što bar nije neporažen završio karijeru.
gledo sam od pete runde i nisam steko taj utisak da je u tom delu valuev bio bolji.naprotiv.
Link to comment

Mislim na nekoliko poslednjih rundi gde je Holifild već bio crkao, džin video da mora da krene napred a Holifild se branio pa je izgledalo kao da ima inicijativu. Pretpostavljam da sudije i to imaju u vidu posle čistih udaraca. Ja bih ovaj meč barem nerešenim proglasio, ako ne i Holifilda kao pobednika (opet kažem, ne baš sa tolikom prednošću kako su to predstavljali komentatori).

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

to da je valuev bio malo aktivniji poslednjih par rundi je tacno,ali bih bio skloniji da to objasnim holifildovom procenom da nema potrebe da rizikuje i ulazi u neke zesce okrsajeracunajuci da je stekao dovoljnu prednost.ocito, zajebo se, made je pitanje dal bi se sta promenilo i da je bio raspolozeniji za razmenu udaraca u finisu.

Link to comment

da je holifild prvak, a valujev izazivac i da je mec bio u americi onda bi takodje prvak ostao prvak. prvaka sveta moras ili nokautirati ili toliko pretuci da je bodovne sudije sramota da suvise ocigledno kradu. holifild nije mogao nokautirati valujeva (pitanje je i ko moze), a nije ga ni pretukao, a nije ni aktuelni prvak sveta...svestan je i on da nije mogao zvanicno izaci iz meca kao pobednik, ali je svestan i da jeste bio bolji. i izjavio posle meca je da je on postigao ono sto je zeleo: da zada vise udaraca nego sto ih primi. jedan takav sportsman nije zeleo da pravi sprdnju na, verovatnom, kraju karijere. bilo kako bilo, holifildu sve cestitke na onome sto je pokazao u svojoj 46-oj godini, na fizickoj spremi i taktici, ali pod svim gore navedenim uslovima on nije mogao vise.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...