Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Jedan od šampiona iz mog detinjstva. Obradovao sam se kada sam pre izvesnog vremena pročitao da živi mirno i drži restoran u Puli. šteta, rano je otišao. Laka ti zemlja, majstore.

Link to comment

Stariji forumaši setiće se legendarne špice "Sportskog pregleda", kad Mate nokautira Argentinca Kuelja i osvaja titulu profesionalnog prvaka sveta... :pera:U amaterskom boksu bio je evropski, svetski i olimpijski šampion. U finalu olimpijskog turnira u Minhenu rasturio je kubanskog boksera Karilja, tehničkim nokautom u drugoj rundi. Sveukupno, kao amater je boksovao 310 mečeva i imao samo 13 poraza, dok je u profi konkurenciji zabeležio takođe odličan učinak, 24:3 uz dve nerešene borbe. Pored toga što je bio veliki sportista, za Parlova sam mnogo puta čuo i da je čovek i po. Povukao se iz boksa, otvorio svoj kafić, živeo mirno, čitao poeziju. R.I.P. :(

Link to comment
ne mogu da verujem da niko nije postavio kratku levicu u cuellovu slepoocnicu koja ga je oborila kao gromom.
Stariji forumaši setiće se legendarne špice "Sportskog pregleda", kad Mate nokautira Argentinca Kuelja i osvaja titulu profesionalnog prvaka sveta... :pera:
Mate Parlov vs CuelloTo je taj udarac ljevicom dostojan spice "Sportskog pregleda"... Cuello je dugo nakon tog udarca vidio pticice... Edited by Patrick Mbomba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...