Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

si ozbiljan? krvario je na oba uha i na usta. i to na usta od udaraca u telo.

odlican fjuri, laserski 1-2 pa drti boksing. sve sto treba je uradio.

fjuri je jako skolovan bokser. a moras imati na umu da je holifild trosio hemije zorku sabac mesecno.

luis je naravno najveci. ali ne vidim ove ostale iz vrha, tipa ridik bouva, tomi morisona ili poznog formana da ga dobijaju.

Link to comment

Gledam u snimku borbu,jel mi se cini ili je Wajlder dosao poprilicno nepreman,barem mu kardio ne deluje dobro od pocetka,balans nogu nigde od 1 runde.

Edited by Bogotac
Link to comment

Sta god, totalno se raspao posle prve a nije bio neki vidno jak udarac kakvih zna da bude.

Meni Luis daleko od najboljeg, covek je bio van price dok su se ovi najbolji peglali medjusobno u prajmu i onda docekao svojih 5 minuta, uz poneki kiks gde se videlo da nije taj kalibar ipak. Porediti npr njegovu bradu i Tajsonovu ili Holifildovu, da ne pricam o Formenu koga otprilike tenk ne bi bacio na pod... smesno. Ovo sinoc bilo sa mnogo kafanskog zamahivanja i promasaja, jebem li ga. Tajson u prajmu bi pojeo Luisa, jedan udarac bi stigao gde treba i svetla bi se ugasila, a i Holifild je bio vec dosta masniji i manje fit kad su boksovali medjusobno. Cak mislim da ga je i onaj Oliver MekKol nesto nadjebao ali bese neka frka sa zenom, lik prso i plakao valjda u sred borbe, sta li.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Jedna od najtraumatičnijih i najbizarnijih epizoda koje sam gledao, lik imao nervni slom u sred borbe. 

Ma kakav Luis, imao dobar tajming, ko Federer. S Tajsonom u prajmu teško bi izdurao više od 2-3 runde. 

 

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

Jedna od najtraumatičnijih i najbizarnijih epizoda koje sam gledao, lik imao nervni slom u sred borbe. 

Ma kakav Luis, imao dobar tajming, ko Federer. S Tajsonom u prajmu teško bi izdurao više od 2-3 runde. 

 

Luis je bio klasa, kakve 2-3 runde. Fjuri je fenomenalam bokser, svako iz te ere bi imao problem sa nijim. Neverovatno se krece a visok je 206cm, juce je odrzao cas. 

Link to comment

mekol, cetvrta valjda runda, krenuo da place.

zligli, drz se bildanja i matorki, kakva kur kafanska tuca?

nije mogao optimalnije da odradi mec, pritom je ovaj drugi u sestoj rundi krvario iz bukvalno svih otvora. 

 

a velikani odonda, jebote, aksel sulc, tomi morison, zeljko maravic, lol

Link to comment

Morao bih da se podsjetim, prošlo je 20 i kusur godina, ali se sjećam da su u jednom momentu sudije bile počele da guraju Lenoksa pa mi se malo zgadio, a znalo je par likova ozbiljno da ga izuje iz cipela. Naravno, ove što sam gledao samo u snimcima ne računam, ali ima kandidata koje bih stavio ispred njega po različitim parametrima. Ali i iz te ere sigurno Ali i Luis ovako na keca. 

Link to comment

ma covek je olimpijski pobednik, bukvalno je svakog dobio sa kim se borio, nije cheripickovao kao neki. i sam je rekao da se borio sa tajsonom kad je ovaj bio daleko van prajma (iako je tajson mladji od luisa), ali sta sad, tako je bilo. 

sto se tice ovog tajsona, mislim da bi prosao i kroz bouva i kroz zeljka, i kroz aleksa sulca i kroz matorog formana. da ne pricam o kojekakvim frensis botama i slicnim. kladio bih se na njega i protiv holifilda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...