Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Očekivan epilog, ipak neočekivan pristup ruiza koji je pristao na tempo. Ok, išao je sve vreme napred, ali morao je da krene na sve ili ništa već polovinom borbe. Džosua je fakat bio nikad oprezniji, i debeli jeste imao psihološku prednost.

Mene nešto drugo nije najjasnije, majstor je prvu borbu dobio sa fazon 30 kila viška, i čitao sam kako je rekao da je iza njega težak period i da se nasvinjio usled depresije i da će sad da se steše.   

Ne, on je nabio još 20 kila fazon. Pa kako misliš rođače da se tučeš sa tolkom mrtvom masom.

Link to comment
14 hours ago, nisam ja said:

Šta je bilo 12 rundi na poene? 

Ne treba link onda. 

 

 

trebalo bi da gledas, toliko je lep taj entoni dzosua da cu gledati jos jednom, na miru. meksiko nije imao nikakve sanse, drustvo favorizuje lepotu. 

Link to comment

Usik je bio nepobediv u kruzeru ali tek jednu borbu ima u super-teskoj.

Treba videti jos kako ce ici ta tranzicija. Njega je karakterise brzina, brze ruke

 

 

Juce ga je Joshua prozivao tako da se moze ocekivati susret.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sta mislite ko bi trebao biti bokser decenije? Kapiram da je Canelo favorit, posto je on glavna masina za pare, i jeste to odlicna decenija za njega ali previse je tu komercijale i njegove pobede su precenjene. Da ne pricam tek o Wardu, koji je jako dobar bokser ali ako govorimo o precenjenim bokserima i mezimcima americkog boksa on je tek prica za sebe. Po meni to zvanje najvise zasluzuju Pacquiao (ne treba se zaboraviti da treba racunati sve njegove pobede posle Cotta) ili Chocolatito Gonzalez.

Link to comment

Jeste bio premlad za takvu alu, ali sama činjenica da ga je Mejveder onako odučio od boksa bi trebalo da ga diskvalifikuje, iako sam ja u tom meču navijao za malog. Ako ga zdravlje posluži, i ovim tempom, s obzirom na godine, mogao bi lako da puca da bude najbolji u narednoj deceniji ili u periodu 2015-2025, iako ima dosta toga čudnog oko njega, tj. on je više produkt hajpa, one odluke protiv GGG su u najmanju ruku čudne. 

Link to comment
  • 1 month later...

Svaka cast Fjuriju ali meni je ovo bilo jako ocajno, u odnosu na onu zlatnu eru teskasa. Revija promasaja na obe strane, Vajlder ili bio na drogama ili prodao mec ili je stvarno od nekog udarca imao poremecen neki receptor zaduzen za koordinaciju pokreta, ne znam ali crko je jako rano, ma sve uzas. Holifild i Luis i ostali iz tog vremena bi rutinski obrisali pod obojicom, dosta su skolovaniji bokseri od ovih, bar takav utisak imam ja ovako laicki.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...