Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

On 7.11.2019. at 18:15, April said:

Gleda neko Metalac-Radnički?
4:4 trenutno

Sent from fav toy
 

A prenose kod nas amaterske meceve? Nisam znao posto zivim u inostranstvu, kul. Moze mi neko reci koja je televizija u pitanju i da li mogu da nadjem stream preko neta?

Link to comment
11 hours ago, BWA said:

arena prenosi.

komentarise slavisa curovic, koji je inace glumac, ali je po meni odlican komentator boksa.

I Mujo Bajrović, odlični su

 

p.s. I meni su Savić i Marković bii odični. Milina gledati + super publika u Valjevu

Link to comment
On 10.11.2019. at 21:06, BWA said:

arena prenosi.

komentarise slavisa curovic, koji je inace glumac, ali je po meni odlican komentator boksa.

 

jel sigurno rec o ovom glumcu, posto mi zvuci dosta starije? inace, meni je biio zanimljiv prvih par puta, posle sam provalio da kenja jedno te isto i uopste ne prati mec koji prenosi. pegla brat o aliju, frejzeru i sustini zivota bar bar pola prenosa, dok mu se na ekranu ljudi poubijase za neku aktuelnu titulu. na stranu sto stalno potencira teorije zavere. posle meca eubank jr - groves je tvrdio da je junior pokraden jer su englezi rasisti. naravno, 20 min posle borbe izadje juniorova izjava u kojoj cestita protivniku na zasluzenoj i postenoj pobedi... 

Edited by Bright Billy
Link to comment

sta znam.

u pravu si za ove teorije zavjere, cesto je otvoreno pristrasan, ali nije monoton sto mi je za komentatora nekako najbitnije.

 

dosta dobro poznaje i amaterski boks sto je za svaku pohvalu, buduci da je do podataka o bokserima i klubovima gotovo nemoguce doci i uz pomoc interneta.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...