Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Ахаха како су вратили Валујеву за Холифилда.Гледао сам на Скај спорту чак и они су бодовали по рундама за Валујева.Очај од борбе, очај од бораца.

Link to comment

Ovo je, bre, pljačka. Potpuno sam razočaran, isto kao sa Holifildom prošle godine. Stvarno verujem da boksu treba neki takav lajavac da bi prodavali više prenosa. Au, kako sam popizdeo! Ma, ko mi kriv kad gledam teškaše...Ali, najgore od svega je što ćemo sada morati da slušamo ovog idiota kako kevće i da gledamo horde pišača u fontane. Ugh

Link to comment

o kakvoj vi prednosti za valujeva pricate?!i kakvo vracanje za holifilda?!cista pobeda kao suza. smesno je bilo za gledati koliko je haye bolji i brzi, i kako valujev ne moze da ga pogodi. valujev je nesto malo u 4 i 5 rundi napravio sto je izgleda bio mali hayev fizicki pad. u 12-oj rundi su valujevu i kolena klecala posle jedne serije.spanac presudio nereseno. :lol: amer i italijan su bili dovoljno posteni i dali obojica 116:112.sad ce biti zanimljivo za sledece borbe. vitalij ce boksovati 12.12. protiv kevina johnsona (dosad neporazen), a vladimir jos nema protivnika. mozda haye ili ce willie konacno probati valujeva protiv nekog od brace.

Link to comment
o kakvoj vi prednosti za valujeva pricate?!i kakvo vracanje za holifilda?!cista pobeda kao suza. smesno je bilo za gledati koliko je haye bolji i brzi, i kako valujev ne moze da ga pogodi. valujev je nesto malo u 4 i 5 rundi napravio sto je izgleda bio mali hayev fizicki pad. u 12-oj rundi su valujevu i kolena klecala posle jedne serije.spanac presudio nereseno. :lol: amer i italijan su bili dovoljno posteni i dali obojica 116:112.sad ce biti zanimljivo za sledece borbe. vitalij ce boksovati 12.12. protiv kevina johnsona (dosad neporazen), a vladimir jos nema protivnika. mozda haye ili ce willie konacno probati valujeva protiv nekog od brace.
Био је бољи у трчању и бегању и да зада 3 максимлано 4 ударца по рудни, и то не чиста него да удари само па макар и по блоку, осим 3-4 рунде које је реално добио. То што је Валујев мало заиграо у 12 се бодује са 10-9 и ништа више. А они 116-112 ахаха.Ово је крађа па кажем и на Скају су за Валујева бодовали по рундама.Да се разумемо и Холифилд је више задао удараца па су га покрали, сада су вероватно хтели да мало раздрмају "сцену", немам ништа против није ни први ни последњи пут да се то ради. Edited by No7
Link to comment
o kakvoj vi prednosti za valujeva pricate?!i kakvo vracanje za holifilda?!cista pobeda kao suza. smesno je bilo za gledati koliko je haye bolji i brzi, i kako valujev ne moze da ga pogodi. valujev je nesto malo u 4 i 5 rundi napravio sto je izgleda bio mali hayev fizicki pad. u 12-oj rundi su valujevu i kolena klecala posle jedne serije.spanac presudio nereseno. :lol: amer i italijan su bili dovoljno posteni i dali obojica 116:112.sad ce biti zanimljivo za sledece borbe. vitalij ce boksovati 12.12. protiv kevina johnsona (dosad neporazen), a vladimir jos nema protivnika. mozda haye ili ce willie konacno probati valujeva protiv nekog od brace.
Odgovori mi, molim te, ko je po tebi zaslužio da dobije Froč-Direl?Istina, borba je bila jako izjednačena, nijedan od njih večeras nije pokazao da treba da dobije. Hej je iznenadio (bar mene) zato što ima snage za bežanje tokom 12 rundi. Ali, ja eto ne znam boks, pa mi je teško da prihvatim da su dva power puncha svake druge runde dovoljne za pobedu. Istina je i da je Valujev pogadjao ništa tokom cele borbe, i da su pogodjeni samo okrznuli Heja, ali ceni se valjda i što je sve vreme hteo borbu i napadao. Najbolje što je Hej uradio je ona kombinacija u 12. kada je Valujev zaplesao, ali ne treba valjda taj utisak sa kraja da presudi. Mislim, ne pljujem u postu Valujeva jer sam ga dovoljno pljuvao i svi znaju da je i on bruka za sport, ali ovo je previše...Pa Holifild je više uradio pa nije dobio pobedu.
Link to comment

Haye je bio brzi ali nesto ne mislim da to treba da se boduje. I jeste se pogubio Valuevu u 12oj rundi ali je od 4te runde pa do 12 bio bolji. Doduse 8 i 9 rundu nisam video celu zbog problema sa streamom ali se oseca da je sve ovo veceras bilo pod utiskom meca sa Ivanderom i kao sto rece No7 da se malo razmrda scena.

Link to comment
Odgovori mi, molim te, ko je po tebi zaslužio da dobije Froč-Direl?Istina, borba je bila jako izjednačena, nijedan od njih večeras nije pokazao da treba da dobije. Hej je iznenadio (bar mene) zato što ima snage za bežanje tokom 12 rundi. Ali, ja eto ne znam boks, pa mi je teško da prihvatim da su dva power puncha svake druge runde dovoljne za pobedu. Istina je i da je Valujev pogadjao ništa tokom cele borbe, i da su pogodjeni samo okrznuli Heja, ali ceni se valjda i što je sve vreme hteo borbu i napadao. Najbolje što je Hej uradio je ona kombinacija u 12. kada je Valujev zaplesao, ali ne treba valjda taj utisak sa kraja da presudi. Mislim, ne pljujem u postu Valujeva jer sam ga dovoljno pljuvao i svi znaju da je i on bruka za sport, ali ovo je previše...Pa Holifild je više uradio pa nije dobio pobedu.
Баш Фроч-Дирел је аналогија. Дирел целу борбу буквално бежи па шта уради, уради. Тако и овај, само бега. Али се Енглези ту нису бунили када је Фроч, по мени, заслужено добио. Сада би скакали како је намештено да је овај Хеј, заслужено, изгубио.Није фора у боксу ко више претрчи него ко више зада удараца у свакој рунди.Крађа али крали су и за Валујева.Узгред, да Валујев није дозволио ону глупост у 12 рунди добио би скоро сигурно. Edited by No7
Link to comment

Sad sam odgledao borbu ponovo.Klasicno vracanje za Svetiopolje... Haye je dobio mozda prve 3 runde a mec je dobio zahvaljujuci 12. Sve izmedju je odboksovao kao 1 voolva i samo bjezao po ringu. Kapiram ja da je Rus vise dosadio i bogu i narodu ali su mogli da nadju nekog ko stvarno ima muda da ga napadne.Valuev pokraden. Pravda za dlakave

Link to comment

Toliko sam popizdeo, da sam u ponoć zvao i neke bokserske trenere da ih pitam za mišljenje. :) Uglavnom, uvek je presuda ko zada više čistih udaraca, taj dobije. E, sad, što taj kriterijum nije uvek, djavo će ga znati. Ali, zaista je teško ostati imun na teorije zavere i priče o korupciji. U poslednje dve godine, onako iz glave mi padaju napamet ultrapopularne borbe sa diskutabilnim presudama: ova večeras, Froč-Direl, Malinadji-Dijaz, Valujev-Holifild, Hopkins-Kalzage...plus ceo ovaj hajp oko britanskog šampiona "finally champ to be excited about" i to što se od Valujeva pravio terminator i najbolji bokser 21. veka samo da bi Hejova pobeda bila značajnija. Baš sam se iznervirao. Sada bih baš voleo da Hej izadje u ring sa nekim od braće i da dobije po pički i nestane. Ali će on sigurno izabrati nekog Tonija ili matorog Tuu ili tako nešto...

Edited by Lrd
Link to comment
Toliko sam popizdeo, da sam u ponoć zvao i neke bokserske trenere da ih pitam za mišljenje. :) Uglavnom, uvek je presuda ko zada više čistih udaraca, taj dobije. E, sad, što taj kriterijum nije uvek, djavo će ga znati.
da si imao priliku da odgledas izjavu valujeva posle meca ne bi morao cimati ljude u ponoc. razocaran porazom, izvinjava se navijacima. kaze da jednostavno nije mogao da stigne hayea. ko je imao priliku da gleda usporene snimke izmedju rundi mogao je videti barem hayeova 3-4 cista udarca nasuprot 3-4 cista udarca valueva ali za ceo mec.sledeci hayeov protivnik je john ruiz. to mu je pod moranje.
Link to comment
da si imao priliku da odgledas izjavu valujeva posle meca ne bi morao cimati ljude u ponoc. razocaran porazom, izvinjava se navijacima. kaze da jednostavno nije mogao da stigne hayea. ko je imao priliku da gleda usporene snimke izmedju rundi mogao je videti barem hayeova 3-4 cista udarca nasuprot 3-4 cista udarca valueva ali za ceo mec.sledeci hayeov protivnik je john ruiz. to mu je pod moranje.
Ruiz, pa će verovatno revanš sa Valujevim. Čari sadašnjeg boksa. Slušaj, što se tiče bodovanja i ocena, ako nije bilo jasno, ja mrzim Heja i posmatram to totalno neobjektivno. To o borbi sa Valujevim. A da nešto smrdi u boksu - smrdi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...