Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

3 hours ago, askeladden said:

Ma da.I ta rehidracija omogucava bolju amortizaciju udaraca.Bice zanimljivo sto Hypuju svaki udarac protiv Lome i mislim da ce popiti neku bizare odluku sudija,Fury fazon.Da nije Linearesu ugasio svetlo,daj Boze da ne bi izgubio na poene.

Pa sto je najjace i gubio je na jednom scorecardu protiv Linaresa, a na drugom bilo nereseno haha!

 Julie Lederman 85-85 | Robin Taylor 84-86 | Steve Weisfeld 86-84

Link to comment

Da, iznenadjen sam povratkom. Kako vidite njegove sanse protiv Joshue, Furyja i Wildera? Licno, ne mogu da ga zamislim ista boljeg, samo jos sporijeg. Protiv prve dvojice bih ga video kao autsajedera, pretpostavljam da bi najbolju sansu imao protiv Wildera.

 

Sutra uvece Canelo debituje na DAZN-u protiv onog engleza, tripujem nokaut izmedju 4-7 runde.

 

 

PS: Bacio sam se na svoj YT kanal, uglavnom analiziram tehniku i seciram meceve. Zasad imam 15ak klipova. https://www.youtube.com/channel/UCJ4o9seHqiKcnyYYTmbiUBA

Link to comment
4 minutes ago, Staklena Brada said:

Da, iznenadjen sam povratkom. Kako vidite njegove sanse protiv Joshue, Furyja i Wildera? Licno, ne mogu da ga zamislim ista boljeg, samo jos sporijeg. Protiv prve dvojice bih ga video kao autsajedera, pretpostavljam da bi najbolju sansu imao protiv Wildera.

 

Sutra uvece Canelo debituje na DAZN-u protiv onog engleza, tripujem nokaut izmedju 4-7 runde.

 

 

PS: Bacio sam se na svoj YT kanal, uglavnom analiziram tehniku i seciram meceve. Zasad imam 15ak klipova. https://www.youtube.com/channel/UCJ4o9seHqiKcnyYYTmbiUBA

+1 na boldano, covek je prosto bog boksa u svakom aspektu spram wildera, sem godina je bukvalno u svemu superiorniji.

ok, wilder udara ko mazga, ali ljudi zaboravljaju kakve hevi hends ima klicko.

osim ako se ne bi zapustio poput fjurija, ne vidim kako bi wilder mogao da ga dobije. sem nekog zaboda, sto naravno nije nikad iskljuceno. rekao bih da bi bilo realno dati makar 70% sanse klicku.

protiv ove dvojce bih ga svakako smatrao anderdogom, sto se dzosue tice, ne vidim u cemu je klicko trenutno toliko bolji da bi to prevagnulo, sto se tice fjurija, kapiram da najvise zavisi od njegovog mentalnog stanja.

Link to comment
13 hours ago, ToniAdams said:

+1 na boldano, covek je prosto bog boksa u svakom aspektu spram wildera, sem godina je bukvalno u svemu superiorniji.

ok, wilder udara ko mazga, ali ljudi zaboravljaju kakve hevi hends ima klicko.

osim ako se ne bi zapustio poput fjurija, ne vidim kako bi wilder mogao da ga dobije. sem nekog zaboda, sto naravno nije nikad iskljuceno. rekao bih da bi bilo realno dati makar 70% sanse klicku.

protiv ove dvojce bih ga svakako smatrao anderdogom, sto se dzosue tice, ne vidim u cemu je klicko trenutno toliko bolji da bi to prevagnulo, sto se tice fjurija, kapiram da najvise zavisi od njegovog mentalnog stanja.

Da, kolko god ne gotivio Klitschka zbog njegovog nacina borbe, vise je zaboravio o boksu nego sto je Wilder ikad naucio, sto bi rekli... A Wilderovu sansu protiv njega vidim u tome sto je mladji i aktivniji, kao i u tome sto Klitschko mora uvek da bude u perfektnoj poziciji da bi uputio udarce, drugacije ne voli da udara, sto je Fury i iskoristio u njihovom mecu, dok Wilderu nije problem da juri protivnika po ringu sa vetrenjaca stajl udarcima (zbog kojih je toliko i ismejavan) i promasuje. Protiv Furyja kapiram da moze samo dobiti jos vecu boks lekciju u ovom momentu.

Link to comment

Ma ne postoji stavka u wilderovom arsenalu da je bolja nego kod klička. 

Ako se ikad budu borili, samo ako bude dovoljno motivisan, a nema razloga za suprotno, kličko će ne da ga dobije, nego da ga završi.

 

Pričamo o dva univerzuma.

 

Može i u pare :fantom:

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 16.12.2018. at 17:07, ToniAdams said:

ma ono je pizdarija, lik je gradjen ko student pedagogije iz unutrasnjosti, a izdrzljiv ko devojcica u pubertetu. ne kapiram uopste sta je fora i ko ce ubuduce to da gleda.

Pa da. Procurela je prica da je DAZN, aplikacija koja je prenosila mec i ima ugovor sa Canelom za narednih 10 meceva kupila broj skidanja za android, satro skinuta 5 miliona puta samo za android, dok je izgleda broj ljudi koji su zapravo gledali mec preko DAZN-a nekoliko desetina hiljada. Sad ne znam koliko je to tacno, ne cudi me, s obzirom da se DAZN tek prosirio na americko podrucje, a i vidim da urgiraju na Canela da boksuje sledeci mec, Aprila, ili protiv Jacobsa, ili Golovkina, inace ce nastaviti da gube pare.

Link to comment

Braca Charlo, Jermell (154lbs) i Jermall (160lbs) boksovali prosle nedelje. Po meni su dobri bokseri i talenti, ali su veoma precenjeni i prehajpovani, sto su njihovi mecevi dokazali. Jermell izgubio protiv Harrisona, jos nisam gledao tu borbu, dok je Jermall pobedio Korobova i bio ocajan. Korobov je pokraden. Njihovi superfanovi pricaju kako bi pobedili i Canela i Golovkina, ali posle njihovog izdanja o tome nema govora. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...