Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Несхватљиво је да Артур не иде да уједињује тутиле WBA, WBC и WBO.
kao da se njega nesto pita.njegov menadzer je tata-mata u celoj prici. covek uspeva godinama da drzi valujeva kao svetskog prvaka. ako je borba gusta, onda su sudije obradjene, a protiv brace klicko ne izlazi na ring. retka ljiga od coveka koji je sad izmislio champions league u super-srednjoj kategoriji.
Link to comment

Мислиш на Криса Мејера?Па добро овај Super Six Word Boxing Classic у средњој категорији није лош ипак ће се ту показати ко је шампион и ко има знање мада нису позвани баш сви најбољи јер из САД су позвали Андре Дирела као талента а из Европе није нпр. Генадији Головкин који је побеђивао као аматер Дирела и који сада у професионалној каријери има 17-0 од тога 3 на бодове.Узгред Дирел је изгубио од Енглеза Карла Фроча у ноћи субота-недеља а бодове мислим у Нотингему. Гледао сам и по мени лоша борба Дирел је превише бежао и босковао прљаво, буквално се залетао у Фроча да би му ушао у загрљај.Углавном по мени једино има шансе против Абрахама овај,http://en.wikipedia.org/wiki/Mikkel_KesslerПо мени Амери а ни Британац немају шта да траже против Абрахама а ни Кеслера. Мада Карл Фроч немају ни један пораз и тренутни је WBC Super Middleweight шамппион. Мада јесте бацио на под Тејлора. А и тај Тејлор није имао среће са Европом и за две недеље пада два пута против Фроча и Абрахама и каријера је практично готова. Мада је он прешао из средње у супер средњу а тамо га је већ бацао на под овај,http://en.wikipedia.org/wiki/Kelly_PavlikИначе после пада сада против Абрахама Тејлор је завршио у болници.Ево сајта за Super Six Word Boxing Classic http://sports.sho.com/world-boxing-classic.htmlИначе погледајте ову доминацију Европе у тежим категоријама у профи боксу,http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_curre...oxing_championsА што је још горе за остатак света погледајте аматерско СП 2009. у Милану,http://en.wikipedia.org/wiki/2009_World_Am...g_ChampionshipsДоминира Европа и то Источна и средња Азија.Штета само за Кубанце што им је таква политика земље што се тиче про бокса али питање је дал би били тако добри да немају такав систем рада који су прилично преузели од Совјета уопште у спорту.

Edited by No7
Link to comment
  • 3 weeks later...
Мислиш на Криса Мејера?
ne, nego na sauerlanda (ili tako nekako).sutra spektakl u nirnbergu.haye vs. valuevhaye je pokazao da ima jako velika usta. videcemo da li je spreman za ogromnog rusa.valuev je 22cm visi, i 45kg tezi.malo video materijala: Edited by Rosbacher
Link to comment

Wilfried Sauerland.Додуше WBC и WBA ће моћи освојити у Super Six World Boxing Classic, мслим на Артура.Следећа борба у Super Six World Boxing Classic 21. новембра у Окланду између Келсера и Ворда за WBA титулу.

Link to comment
Da li je toliko dobar Haye ili su ovi istripovali nesto?Ishod 1 X 2 3300 Haye David - Valuev Nicolay22:00 1.70 25.8 1.90
Valujev je loš, a Hej je nedokazan. Realno, ako Hej bude izdržao svih 12 rundi da boksuje i ne juri nokaut po svaku cenu, teško da može da izgubi. Mada, čitam po raznim forumima da vlada opšta teorija zavere da Hej mora da ga obori da bi dobio inače će sudije da pokradu Heja. Valujev nikada nije bio u nokdaunu, neki veruju da je nemoguće oboriti ga, ali videćemo. Realno, Hej je favorit, ali je oduran, oduran, oduran lik i voleo bih da sutra bude ponižen i da se povuče i da ga nikad više ne vidim. Mislim, taj čovek me ladno naterao da navijam za klovna Valujeva. Prava borba je za osam dana, Pakjao protiv Kotoa, to će biti pravi spektakl. Jebeš teškaše. :)
Link to comment
A u koliko je sati mec?
U 21 počinje program. Valjda. I ja nisam teoretičar zavere. Hoću da verujem u predrasude da Valujeva ne može niko da nokautira i da će Hej da popizdi do pete runde i onda da počne da brlja. Nadam se nekom nokautu, nije da lajavko nije padao ranije.
Link to comment
Ja mislim da nema sanse da ga dobije na bodove, sudije ce da odrade svoje...
Ако буде констано доминатан добиће и на бодове. То је урадио Руслан Чагајев, једини који га је добио, био је доминатни и добио га је на поене иако је Валујев био домаћин.Ја нешто нисам одушевњен Валујевим пре свега што није изашао браћи Кличко на мегдан.Узгред одакле ти те квоте? Пошто сам гледао неку најаву на Скај спорту и они кажу да су се кладионице окренуле према Валујеву. Такође сам слушао коментаторе на Скају који рекоше да Хеј није борац за 12 рудни.Хеј није боксова годину дана и требао је да боксује против Владимира Кличка али се повукао због повреде, тако је бар званично речено. Мада ја мислим да он покушава да иде на слабијег.Такође треба рећи да је Хеј био нокаутиран од 40-годишњег борца мада је имао и неке фасцинатне победе у првим рундама.Мени је много занимњивије око што ће се десити 12. децембра када Виталији Кличко се бори против непореженог до сада Амера Кевина Џонсона. Јер ова двојица што ће се борити ноћас су по мени слабији од браће Кличко.Него вест од Кусте избацивача,
Veče boksa na MećavnikuU sportsko-kulturnom centru na Mećavniku 28. novembra biće održan bokserski spektakl "Mećavnik boksing najt", najavio je organizator "Balkan boks promoušn".Ovaj spektakl imaće VIP karakter jer će samo ograničeni broj gledalaca (300) moći uživo da prisustvuje događaju, dok će televizija iz Užica prenositi događaj u Republici Srpskoj, Crnoj Gori i Srbiji. Glavni akter biće Nenad Borovčanin (20 mečeva bez poraza), koji će pokušati da se približi borbi za neku od titula u svetskim bokserskim verzijama (WBC,WBA,WBO i IBF).Borovčanin, koji trenutno zauzima 17. poziciju u Evropi (WBA, WBO i EBU-EE) i 29. poziciju na svetu (WBC), izjavio je da je veoma zadovoljan uslovima na Mećavniku i da je uživao u druženju sa našim slavnim režiserom Emirom Kusturicom sa kojim je dogovorio sve detalje oko organizacije prestojećeg spektakla.U najavljenim borbama učešće će uzeti Predrag Radošević, Milan Krasić, Slobodan Lukić i Jovo Pudar, a njihovi protivnici biće naknadno određeni.Organizator očekuje da na Mećavniku ugosti velikane našeg boksa Marijana Beneša, Miodraga Perunovića, braću Kačar, Antona Josipovića, ali i mlade šampione braću Stevanović.Sala 'Prokleta avlija', koja nosi naziv po književnom delu našeg nobelovca Ive Andrića, opremljena je najsavremenijom svetskom opremom za zvuk i svetlosne efekte, tako da će scena biti vrhunska, navedeno je u saopštenju.Službena lica odrediće Srpska federacija profesionalnog boksa
Иначе ја волим да гледам од Super middleweight до Cruiserweight. Код нижих категорија има добрих борби али слабо падају а колико год волео да гледам борбу, а не смор што је често случај у најтежој категорији, волим да видим и један ударац који може да реши све. Edited by No7
Link to comment

Ево сада сам баш гледао на bet365 и стварно је већа квота на Валујева, 1.8 на Хеја и 2 на Валујева. Код bwina практично изједначено 1.85 на Хеја и 1.92 на Валујева. Очигледно да нико није сигуран шта може сутра да се види па се тако и дају квоте, практично изједначено.

Edited by No7
Link to comment
Ако буде констано доминатан добиће и на бодове. То је урадио Руслан Чагајев, једини који га је добио, био је доминатни и добио га је на поене иако је Валујев био домаћин.Ја нешто нисам одушевњен Валујевим пре свега што није изашао браћи Кличко на мегдан.Узгред одакле ти те квоте? Пошто сам гледао неку најаву на Скај спорту и они кажу да су се кладионице окренуле према Валујеву. Такође сам слушао коментаторе на Скају који рекоше да Хеј није борац за 12 рудни.Хеј није боксова годину дана и требао је да боксује против Владимира Кличка али се повукао због повреде, тако је бар званично речено. Мада ја мислим да он покушава да иде на слабијег.Такође треба рећи да је Хеј био нокаутиран од 40-годишњег борца мада је имао и неке фасцинатне победе у првим рундама.Мени је много занимњивије око што ће се десити 12. децембра када Виталији Кличко се бори против непореженог до сада Амера Кевина Џонсона. Јер ова двојица што ће се борити ноћас су по мени слабији од браће Кличко.Него вест од Кусте избацивача,
Valujev je meni grozan borac, ne mogu da svarim da toliki čovek nema nikakav udarac. Mislim, svaka čast na bradi i na volji da se bije, ali kad je neko tako velik, onda je spor, ali kad uz to nema udarac, onda je stvarno teško za gledanje. No, sve to mi pada u vodu kada se uporedi sa ovim klovnom koji je imao dve borbe u teškoj kategoriji i to protiv bivših boraca. Odavno me neko tako nije nervirao u boksu, gori mi je od Mejvedera, Tarvera i Direla zajedno. Inače, on je zapalio obojici braće, pošto se povukao iz pregovora za borbu sa Vitalijem da bi išao na Valujeva.
Иначе ја волим да гледам од Super middleweight до Cruiserweight. Код нижих категорија има добрих борби али слабо падају а колико год волео да гледам борбу, а не смор што је често случај у најтежој категорији, волим да видим и један ударац који може да реши све.
Ja ipak najviše volim do smw, sve preko mi je manje interesantno. Naravno, najbolja divizija trenutno je 147 funti, vrhunskih boraca na pretek, a evo i Pak hoće u velter. I Vitalij će da otrese Džonsona lakše nego Areolu, to nije nikakav duel.
Link to comment

Ма то је због његове висине. Он са 2.18 не може да буде експлозиван а и руке су му вероватно превише дугачке. Он користио најбоље оно што има па држи противника на растојању у ћушка га па ако му на лети на лети за под ако не иде на бодове. Сморно изгледа, слажем се.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...