Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Meni je malo smesan taj knockout. Nisam jos video da se od toga pada... Ali, svaka njemu cast i nek' mu je laka crna zemlja.
bilo je dosta reci o tom udarcu posle meca. neki su smatrali da je cuello odglumio pad, drugi opet da je udarac seo na "nezgodno" mesto na slepoocnici od cega bi i jaci pali. definitivno je to bio lak udarac za ispipavanje koji ni ne pretenduje da bude udarac za nokaut. a sta je prava istina, verovatno nikad necemo znati. cuellu je to bio jedini poraz u karijeri posle 21 pobede. cuello se povukao iz boksa posle tog meca. umro je 1999-e u 53-oj godini.zanimljivo da je cuello na olimpijadi u minhenu u cetvrtfinalu izgubio od....mate parlova :) Edited by Rosbacher
Link to comment

Pokok mu u duši. Nemali broj puta smo se zapili s njim u njegovom kafiću. Svako ko je ušao unutra imao bi privilegiju da sjedne i druži se sa Matom. Legenda. "Nacionalist? Kako bi ja mogao biti nacionalist? Pa ja sam bio prvak svijeta"

Edited by Mister No
Link to comment
Meni je malo smesan taj knockout. Nisam jos video da se od toga pada... Ali, svaka njemu cast i nek' mu je laka crna zemlja.
Mislim da je objašnjenje u tome što je Cuello već pre toga dobio žestoke batine. Jedva se kreće po ringu, gard mu je spušten... Udarac na nezgodno mesto i pada k'o vreća.
Link to comment
  • 2 months later...

Na Avali ima boks, Stefan Stevanovic boksuje za titulu juniorskog prvaka sveta protiv Rusa Subova u verziji IBF-velter kategorija.(Doduse ovo sto sada pustaju nije najavljeno niti je to ono sto sam naveo ali sta ih briga barem je boks).Inace on je brat Nikole Stevanovica koji je vec osvojio tu titulu i bio je proglasen za najtalentovanijeg boksera u toj kategoriji. Nikola Stevanovic boksuje 25. oktobra u Nemackoj protiv rodjenog brata svetkog prvaka Artura Abrahama Aleksandra pa ako se pokaze mozda na kraju bude se u dogledno vreme borio i protiv Artura za svetsku titulu.Inace statistika Nikole u borbama,won 15 (KO 5) + lost 0 (KO 0) + drawn 1 = 16rounds boxed 82 : KO% 31.25

Edited by No7
Link to comment

tesko da ce se u skorije vreme boriti sa arturom. abrahams je klasa, a nikola jos uvek treba da se dokazuje. neverujem da su trenutno u istoj kategoriji?!

Link to comment

u subotu oko 22,45 povratak sampiona na ring.vitalij klicko se posle 4 godine vraca na ring, i to odmah u borbi za titulu u wbc protiv nigerijanca samuel petera koji je u martu ovde godine postao prvak u borbi protiv maskaeva.peter ima u karijeri 30 pobeda (23 k.o) i jedan poraz na poene od vladimira klicka.mec ce prenositi rtl od 22,25h.

Link to comment

Jbt. ovaj covek je uporan i tim godinama ...

Holifild boksuje protiv ValujevaNJUJORK - Bivši prvak sveta u boksu Ivander Holifild prihvatio je ponudu da boksuje za titulu protiv aktuelnog šampiona Nikolaja Valujeva, a kako je objavio ESPN meč bi trebalo da se održi u decembru u Švajcarskoj ili Nemačkoj.Ukoliko bi uspeo da pobedi, 46.godišnji Holifild, koji je šampionski pojas osvajao četiri puta, postao bi najstariji prvak sveta u istoriji.Poslednji put Holifild je bio u ringu 13. oktobra prosle godine, kada je jednoglasnom odlukom sudija izgubio na poene od tadašnjeg prvaka sveta u verziji Svetske bokserske organizacije Sultana Ibragimova.Valujev je do sada imao 50 profesionalnih borbi i zabeležio 49 pobeda. Poslednju je ostvario 30. avgusta, kada je u meču za titulu pobedio Džona Ruisa.
Link to comment

demonstracija vestine, tehnike, snage se nastavlja i naredne 4. vitalij od samog pocetka borba boksuje sa gardom u visini kolena.upravo je pred pocetak 9-e runde peter predao mec. i bolje za njega. :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment
  • 2 months later...

I ovaj Rahman je bio apsolutni sampion superteske kategorije i to pobedivsi Lenoksa Luisa? Dobro bio je mladji ali on ne zna da postavi gard, a da ne pircam o necemu drugom, pa Klicko se igrao sa njim ali bukvalno.

Link to comment

U vreme kad je dobio Luisa je bio mnogo fizicki spremniji, sav je bio u misicima a sad je nekako mlitav. Doduse, ni tada nije imao pojma ali je imao snage za taj jedan jak udarac + je Luis imao "staklenu bradu", nije bio poznat kao neko ko moze da istrpi jak udarac.Ja boks pratim onako povrsno ali mi se cini da je teska kategorija vec desetak godina u totalnom kurcu.

Link to comment
U vreme kad je dobio Luisa je bio mnogo fizicki spremniji, sav je bio u misicima a sad je nekako mlitav. Doduse, ni tada nije imao pojma ali je imao snage za taj jedan jak udarac + je Luis imao "staklenu bradu", nije bio poznat kao neko ko moze da istrpi jak udarac.Ja boks pratim onako povrsno ali mi se cini da je teska kategorija vec desetak godina u totalnom kurcu.
zasto je teska kategorija u qrcu?zato sto su beli momci zavladali pa don king i ostala mafija ne pravi spektakle u vegasu i medisonu?sve je u najboljem redu sa teskom kategorijom.juce je vitalij klicko izjavio da mu je lenoks obecao revans mec, i kako vitalij rece "lenoks je dzentlmen. odrzace rec. a i bankrotirao je." pa ce i to pripomoci da se taj mec odrzi. bilo je zanimljivo posle meca u studiju gde su bili vitalij i nova britanska nada david haye, bivsi apsolutni prvak u cruiserweight, koji se odrekao tih titula da bi presao u heavy. haye je bio provokativan i izazvao je obojicu brace, sto je vitalij vrlo spremno prihvatio i obecao haye da ce mu zacepiti usta na ringu, a posebno sto se haye slikao sa vladimirovom glavom u rukama "which was not nice". :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...