Jump to content
IGNORED

riječ mjeseca


Otto Katz

Recommended Posts

au u šta se ovaj forum pretvorio, a šta ja propuštam
Ne, ne, ne pokušavaj tvrditi da si za DK saznala tek sad. Uostalom dobro, nekad bilo, sad se pripoveda. Izgleda da je Damnja počastio ppp genitalijom u znak oproštaja. Kao, lijepo smo se družili, o haplotipu proeglenisali, aj sad zdrao, pa-pa.
Link to comment
znam da se hvalio da mu je haplotip poveći, pa ga oni s manjim zezali. tako to ide, jel da
Naravno bilo je i toga, al da sad ne insinuiram... Ali glavna fabula je u tome da su ga neljudski naložili, kao hajde, nije to ništa, jedva čekamo da vidimo. Poslije zna se, digli nosurde, pa okreću glavu kad ga sretnu na topiku.
Link to comment
Naravno bilo je i toga, al da sad ne insinuiram... Ali glavna fabula je u tome da su ga neljudski naložili, kao hajde, nije to ništa, jedva čekamo da vidimo. Poslije zna se, digli nosurde, pa okreću glavu kad ga sretnu na topiku.
Да, све нешто чекам да га видим, требало би да се већ вратио из бановине ових дана, а нема га.
Link to comment
  • 1 month later...

Vuvuzela. I pazite, ovo nije vuvuzela bilo gdje. Ovo je vulvuzela u globalnom selu. Dosadašnja iskustva pokazuju da je brzina širenja naprave u obrnutoj srazmjeri spram njene korisnosti, potrebnosti, poželjnosti i ugodnosti. Sjećam se kad sam prvi put vidio one kretenske navijačke šešire, predimenzionirane cilindre ukrašene kao kapa dvorske lude. Rekoh sebi, koje dno. U naredne dvije godine su osvojile svijet. Moram poraditi na formulaciji zakona gluposti i kretenizma.

Link to comment
Vuvuzela. I pazite, ovo nije vuvuzela bilo gdje. Ovo je vulvuzela u globalnom selu. Dosadašnja iskustva pokazuju da je brzina širenja naprave u obrnutoj srazmjeri spram njene korisnosti, potrebnosti, poželjnosti i ugodnosti. Sjećam se kad sam prvi put vidio one kretenske navijačke šešire, predimenzionirane cilindre ukrašene kao kapa dvorske lude. Rekoh sebi, koje dno. U naredne dvije godine su osvojile svijet. Moram poraditi na formulaciji zakona gluposti i kretenizma.
Плагирај све што нађеш о ентропији и примени на ум.
Link to comment

Devedesetih (onih najgorih, jogurt-na-točenje devedesetih) je Srbijom kružila neka slična navijačka trubetina od koje sam mislio da ću da poludim. Imala je neku plastičnu membranu koja je stvarala grozni zvuk. Mislim da je posle to korišćeno i u protestu 1996/7 beše li, kad se lupalo u šerpe.

Link to comment
Devedesetih (onih najgorih, jogurt-na-točenje devedesetih) je Srbijom kružila neka slična navijačka trubetina od koje sam mislio da ću da poludim. Imala je neku plastičnu membranu koja je stvarala grozni zvuk. Mislim da je posle to korišćeno i u protestu 1996/7 beše li, kad se lupalo u šerpe.
Rog od dobro namotane filmske trake (čini mi se da su restlovi od trake širine 16 mm bili najzgodniji) je dugo bio veoma čest navijački rekvizit na ovim prostorima. Nije pravila galamu kao ovo sadašnje čudo, ali se mogla lako napraviti uz malo truda i veštine, a ni zvuk nije bio sasvim zanemarljiv.
Link to comment
  • 4 months later...

Priča. U 2 dana koliko sam proveo u srpskoj prijestolnici sam primijetio čudnu redukciju vokabulara pomoću ove riječi džokera. Proces, događaj, kontext, organizacija, stav, niz, argument, posao, dogovor, razgovor, okolnost, situacija, poznavanje, zamisao, oblast i ko zna koje još druge riječi su volšebno zamijenjene jednom jedinom. Znate tu priču (kontext), čovek je odavno u toj priči (oblast posla), da nastavimo s tom pričom (tema), uvedi me u priču (daj mi informacije), to je druga priča (situacija), pokrenimo priču (posao), ukratko pričine priče priča.Vrlo zanimljivo i nadasve neobično. Mislim ono kao priča.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...