Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts


Samo gledam kako ih meri i pitam se šta je ovo jesu ove mačke paid actresses jer ja da probam ovo s mojom, sad bih kucala ovaj post sa gipsom na obe ruke čkiljeći kroz jedno oko.

 

  • Haha 2
Link to comment

Ma da , ja kad gledam klipove u kojima sve mačke vole da se maze, predu  glasno, obožavaju gazde, poziraju, druže se sa psima i pticama, pomislim kako meni od svih tih milih dušica zapadne baš svaki put ( 3 puta do sada) mačka iz pakla. 

Jedna je bila čak toliko perfidna da , kada sam došla da biram mačiće, uskoči u krilo i napravi okice najslađe na svetu i samo što nije progovorila, volim te.. Još uvek imam ožiljke na rukama od njenih zuba kada mi je visila sa  ruke.

 

edit: ako se neko čudi zašto ožiljci na rukama, a visila je samo sa jedne, reći ću samo: kandže na zadnjim šapama.

Edited by Arkadija
  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
Ma da , ja kad gledam klipove u kojima sve mačke vole da se maze, predu  glasno, obožavaju gazde, poziraju, druže se sa psima i pticama, pomislim kako meni od svih tih milih dušica zapadne baš svaki put ( 3 puta do sada) mačka iz pakla. 
Jedna je bila čak toliko perfidna da , kada sam došla da biram mačiće, uskoči u krilo i napravi okice najslađe na svetu i samo što nije progovorila, volim te.. Još uvek imam ožiljke na rukama od njenih zuba kada mi je visila sa  ruke.
 
edit: ako se neko čudi zašto ožiljci na rukama, a visila je samo sa jedne, reći ću samo: kandže na zadnjim šapama.
Isto, Čarli mi je napravila ogrebotine po nogama kao da sam trcalakroz trnje u kratkoj suknji jer voli da se penje što je ok ako sam u farmerkama, ali u pidzami i trenerci....uglavnom žuta kao sto neko rece je zajeban igrac

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
22 hours ago, Patty Lee said:


Samo gledam kako ih meri i pitam se šta je ovo jesu ove mačke paid actresses jer ja da probam ovo s mojom, sad bih kucala ovaj post sa gipsom na obe ruke čkiljeći kroz jedno oko.

 

ovaj jedan kunta dok ga premeravaju :lolol:

Link to comment

I sve pokazuju stomačić! :mad: U komentaru je neko napisao da su vrv dobre i mirne jer taj vojnik lepo postupa sa njima, brine, hrani ih, bla bla…ja stvarno mislim da je i do karaktera mačke, jer moja ima bolju uslugu nego u hotelu sa pet zvezdica a odbija s gnušanjem da sarađuje po bilo kom pitanju :dry:

  • Haha 3
Link to comment

Нисам је познавао овако али је одавала утисак правог представника мачеће врсте, онако са карактером како и треба, плус је и изгледала дивно.

 

И сам имам мачора Сенкино годиште тако да ме кад тад исто чека.

Link to comment
Otišla je Senka reneova.
Odmorila se duša mačeća.
[emoji24][emoji24][emoji24]b28290f9def4097d8c2f122aeae7e1ec.jpg



....shiit has hit the fan.
Zbogom Senka [emoji1665] [emoji25]

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...