Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

6 hours ago, Indy said:

Šerlok je u bolnici:(

 

Ima zablokiranu bešiku, danas je bio jako jako loše (do juče OK). Jedva živ. Staviće mu kateter na 24 h, i posle će još malo morati da ostane. Koštaće to k'o nova mačka (i to rasna) ali tek mu je 6 god... Samo prvi od onih 9 života.

 

 

Serloce, ti znas bolje od svih nas da once you eliminate the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be to get well.:heart:

  • Hvala 1
Link to comment
Šerlok je u bolnici:(
 
Ima zablokiranu bešiku, danas je bio jako jako loše (do juče OK). Jedva živ. Staviće mu kateter na 24 h, i posle će još malo morati da ostane. Koštaće to k'o nova mačka (i to rasna) ali tek mu je 6 god... Samo prvi od onih 9 života.
 
 
 
 

Mamin macak (neku godinu stariji) je prosao kroz isto to pre par meseci.

Operacija da ociste to kamenje, nosio kateter jedno nedelju dana i ok je sada. Spremite se za nonstop brisanje dok ne izvade kateter i (na dalje) medicinsku hranu (ima neka spec urinarna, i suva i vlazna).

Drzimo Serloku palceve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, jms_uk said:

(na dalje) medicinsku hranu (ima neka spec urinarna, i suva i vlazna).

 

Da, poznajemo jednog macka ovde koji ima isti problem i jede tu specijalnu hranu, mada evo ga ziv i zdrav vec 10+ godina pod takvim rezimom...

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, jms_uk said:

medicinsku hranu (ima neka spec urinarna, i suva i vlazna).
 

 

Ja sam posle traume sa gubitkom macke ovoj dvojici ludaka koje sad posedujem, bolje reci koji me sad poseduju, prepisao samo medicinsku "Hills" hranu koja izmedju ostalog ima program za te urinarne zajebancije, plus svoju vodu ne filtriram ali njihovu filtriram opsesivno. Koliko su meni rekli tokom tog traumaticnog iskustva, najcesce opasne boljke kod macora su upravo vezane za bubrege. Bukvalno od kad su progledali i poceli da jedu cvrstu hranu im dajem taj Hills i uspeo sam da ih naviknem da je jedu bez roptanja i prebacivanja gazdi da je manijak koji ih izgladnjuje. Tu i tamo ih castim onim naparfimisanim mamiparama od vlazne hrane u kesicama i kozervama ali to je sve sto dopustam da izadje van kontrole.

  • +1 4
Link to comment
Quote

Odloženo prinudno iseljenje vlasnika stana sa 40 mačaka

Dejan Stojiljković, danas je trebao da bude prinudno iseljen iz stana, u kom živi sa svoje 44 mačke, u ulici Ibarskih rudara. Međutim, to se nije dogodilo.

Do iseljenja je trebalo da dođe, jer je Stojiljković, izgubio sudski spor od svoje majke, koja ga je tužila, a na čije ime se vodi stan.  Iseljenje je odloženo, kako sudski izvršitelj navodi „dok se ne nađe smeštaj za sve te mačke.“

Na ovom događaju, pored izvršitelja i komšija, prisustvovali su i pripadnici policije, ekipa hitne pomoći i vatrogasna ekipa.

http://www.glassumadije.rs/odlozeno-prinudno-iseljenje-vlasnika-stana-sa-40-macaka-video/

 

 

Link to comment

Imamo situaciju u kući.

Uletela mačka sa terase i unela živog miša.

Sad se evo igra, baca ga i okreće po dnevnoj sobi.

Ne znam kako da izbacim mačku napolje dok joj je miš u zubima.

Bojim se da će joj pobeći negde i zavući se pod nameštaj. :isuse:

AEnJ8pm.jpg
2DDMyYA.jpg
r3bILNQ.jpg

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...