Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

1 minute ago, renne said:

Malo bolje

Sad joj se hormoni poremetili totalno (ne znamo šta i kako) pa ima lažno teranje

Ali guramo

I sedimo na malim kutijama :)

Šta je rekao Vet.? To sa  hormonima i lažnim estrusom ( doduše nisam siguran za mačke) kod sisara može biti znak trovanja toksinima iz hrane tipa zearalenon ili neki drugi mikotoksin

 

 

 

Link to comment
Malo bolje
Sad joj se hormoni poremetili totalno (ne znamo šta i kako) pa ima lažno teranje
Ali guramo
I sedimo na malim kutijama [emoji4]
da li obezbedjujete dovoljno malih kutija?

sent from bubamoto

Link to comment
Malo bolje
Sad joj se hormoni poremetili totalno (ne znamo šta i kako) pa ima lažno teranje
Ali guramo
I sedimo na malim kutijama [emoji4]
Drzimo sape[emoji252]

Nasa stara maca je imala problem sa teranjima ali to je bilo od neke ciste, pa kad je operisana i sterilisana se sve sredilo.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Večeras sam našla mačku ispred kuće. Negovana, pufnasta debeljuca. Nisam je pre vidjala, a ni komšije, pa smo skontali da je izgubljena. Nakon nekog vremena mi je prišla i došla za mnom u dvorište. Pseto odlepilo, mačka mirna, očigledno naviknuta na pse. Posle nekog vremena smo probale da je ostavimo van dvorišta da vidimo da li će da nastavi dalje, ali sedela je ispred oko pola sata, pa smo je ponovo pustile u dvorište. Kad se opustila, uspela sam da nadjem na ogrlici broj telefona i adresu (drugi deo grada, 6 km vazdušnom linijom, baš je daleko zalutala). Zvala, uključena telefonska sekretarica. Ostavila poruku i poslala sms, ali se nisu javili do sad. 
 

Na kraju je ušla u kuću da prespava kod nas, nadam se da će se vlasnici javiti sutra. Sad mi leži pored glave i spava. Wilda (kuče) je protestovala dugo pošto je jednom strancu dozvoljeno da spava u spavaćoj, a njoj nije. 😄 Ali morale su da spavaju odvojeno, a mačka deluje mirnije kad je blizu nas. 
 

Evo je, pre nego što se usudila da pridje. Jako je fluffy i debela. 😊

 

50E1303E-9601-422F-884B-246E64FF2588.jpeg.abe012aabec51b776a7b8858fd974085.jpeg

 

  • Wub 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...