Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

On 11.12.2019. at 20:16, JozoMujica said:

Detektuje crte lica i na to mesto lepi animaciju.

 

kao snapchat i sl? meni ovo deluje kao nesto iz blackmirrora ili onaj stit iz  years and years

Link to comment
On 11.12.2019. at 15:20, braca said:

moj mačak redovno gleda tv, a kad su neke ptice ili tako nešto, ide da ih traži iza ekrana

 


Moj mladji macak to isto radi, jednom je trazio foke iza ekrana pa me gledao i mjaukao zbunjeno u gazonu “pa gde nestadose” 🤣 pustali smo mu i nekog misa da juri po tabletu pa kad ovaj nestane sa ekrana macak gura sapu ispod tableta da ga trazi

Link to comment
On 16.12.2019. at 5:25, nera said:


Moj mladji macak to isto radi, jednom je trazio foke iza ekrana pa me gledao i mjaukao zbunjeno u gazonu “pa gde nestadose” 🤣 pustali smo mu i nekog misa da juri po tabletu pa kad ovaj nestane sa ekrana macak gura sapu ispod tableta da ga trazi

Cile na tabletu ima neku igricu gde vija neke bube, leptire i koješta ... okrene redovno tablet da vidi gde je to nestalo. Btw, moja jelkica stoji već dve nedelje a bude sam u stanu desetak sati u toku dana, srušio je jednu kuglu i to iz dekoracije oko jelkice i nju vija po kuci, jelka uredno jos ima i lampice koje blinkcu. Možda ima šanse da preživi do kraja praznika. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...