Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

On 4.10.2019. at 11:07, Arkadija said:

spacer.png

 

 

 

Ja hoću ovakvu mačku, da bude veći drkadžija od mene pa da se stalno svadjamo i povremeno satima mazimo

 

A imao sam gomilu pasa, znam tačno na šta misli.

 

Udomljena negde sa ulice, i sa odgovarajućim tragovima takvog života, ako može.

 

Ako fizikalne terapije daju rezultate (imam zakazano 1. novembra) i ako ojačam dovoljno, moćiću neku takvu da udomim.  :) 

 

 

A imam i pevačicu, ona ima baš ludu mačku, ona će me naučiti sve o održavanju mačaka, gde im se menjaju baterije, koje su dugotrajne i šta im raditi kad poželiš da ih lansiraš preko sobe na drugi kraj. 

 

I kako je  naučiti da pušta ploče, to mi treba.

Link to comment

r5UfkYl.jpg

 

Što nije ulovio neku odvratnu životinju nego našao pticu pevačicu, đubre pogano.

Srećom nije je udavio, kad sam je otela bila je živa i pustila sam je na terasu da sama odleti, valjda će biti OK.

Link to comment

Joj lovac i lovina [emoji853]

Ljudi, imam problem. Matilda je pocela da piska po krevetu i to na strani gde spava muz. Mislila sam da je to od teranja, ali evo vec 2x od kad je sterilisana. Prvi put sam mislila da je odmazda jer smo joj stavili kragnu, medjutim izgleda da ili markira mesto jer i macor voli tu da spava ili reaguje na miris znoja i muskih feromona...

Nabavila sam onaj sprej za odbijanje i nepromocivu presvlaku za dusek, ali ne znam sta cu ako se nastavi....msm da li je moguce da zensko mace obelezava teritoriju?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zna li neko kako da mog mačora odučim od griženja, šopa me i grize, grebe uglavnom slučajno jer se kači ali mu to nije opus M.O. uglavnom napada ekstremitete ... ok, smiri se on pa je onda mazan i toliko me voli da me sve tapka šapom po licu i legne na mene da ne odem, spava kod mene u krevetu, i ko kuče me dočeka na leđima kad dodjem sa posla ... ali kad flipne baš napada  iz zaleta. Inače je skot lep ko lutka. Nisam ga još kastrirala, ima nekih 8/9 meseci, planiram sledećeg meseca. Znam da za to sad treba neko dugačko i strpljivo prevaspitavanje ali sam van kuće dosta a on je sam pa nemam baš vremena mnogo. 

Edited by hansolo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...