Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Sve moje mačke (3) su bile smrtno uvređene posle sterilizacije/kastracije. Nisu hteele da predu 3 dana. Dejstvo anestezije prođe posle par sati, a mačka je mudra životinja, pa provede puno vremena spavajući, čini mi se da su sve spavale skoro ceo dan posle operacije.
Davno sam imala ženku pa se nešto ne sećam, ali čini mi se da je na kraju sama izlizala konce. Najsmešnija mi je bila zbog obrijanog stomaka. Uglavnom, trebalo bi da bude mirna nekoliko dana, da ne skače na frižider i slično, da ne izlazi napolje, ako je od takvih mačaka, i to je to. Kastracija je još lakša.
Ma da, kad smo kastrirali macora bilo je kud i ksmo lakse....ona je ok sad, jede i pije, lize ranu pomalo, ali je ovako super vitalna. I namestili smo joj kako da se penje jer ne vredi, hoce tamo gde ona hoce, i polako se spusta preko tih jastuka, nadamse da ce biti ok, spora je i obazriva valjda i ona zna koliko moze. Mnjaupi su to.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Jbg ne mozemo biti uz nju 24/7 zbog posla, a ovo je sprecava i da skace i da se penje. A vec je merkala sudoperu, lavabo..smrdibube ja jurim jer ce da povileni...
Muke su bile dok joj je veta stavio kragnu i tako je bila ljuta i tuzna i kao magarac se drala i otimala, ali popustila je na kraju. Hodala unazad, probala da skine dok se nije umorila. Sad normalno jede i.pije, i bas ima apetit, ili jede od muke, malo vise odmara ali to je do ponedeljka samo, pa ce biti konacno slobodna. Macor se uplasio kad je video s kragnom [emoji16] poskocio onako u vis.
Ovo je prva macka koju sam.videla a da joj je stavljena kragna sa uspehom.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
jaoo, duša , kako je unesrećena.  sirotanovićka jedna crno bela. [emoji813]
Ja sad s dosla s posla i vidim skinula kragnu.[emoji38] Presrecna je i pravi se vazna ...e sad nema sanse da joj se opet stavi, necu vise da je traumiram. Kod kuce sam za vikend pa cu je paziti. A tacno sam jutros videla da planira da nacini zlodelo, stalno se cesala i tresla glavom i ko veli...samo ti idi, znam ja sta cu. Macke...


Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...