Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Drugari, sterilisali smo Matildu. Veta je da predlog da je drzimo u transporteru 24h ali nema sanse....mjaukala je i rezala pa smo je pustili jer je svesna i htela je da izadje.
Uglavnom isla je da kaki piski penjala se na krevet i dremala i sad opet nesto ide po kuci, valjda trazi neko mirno i skriveno mesto. Ja cu dezurati nocas mada bih najvise volela da spava sto vise, bice bez hrane do sutra.
Ljuta je i dalje uplasena...
Poredjala sam.jastuke oko kreveta da se lakse penje i silazi.
Macak je zbunjen jer je ona mirna, a valjda bi i da je onjusi jer mirise novim mirisima a i upiskila se bila u transporteru, pa je dosadan i sklanjamo ga od nje...
Jos uvek ne dira rez, rano je, pretpostavljam....stavicemo kragnu ako bude bilo potrebno.
Neki savet?


Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Sve moje mačke (3) su bile smrtno uvređene posle sterilizacije/kastracije. Nisu hteele da predu 3 dana. Dejstvo anestezije prođe posle par sati, a mačka je mudra životinja, pa provede puno vremena spavajući, čini mi se da su sve spavale skoro ceo dan posle operacije.

Davno sam imala ženku pa se nešto ne sećam, ali čini mi se da je na kraju sama izlizala konce. Najsmešnija mi je bila zbog obrijanog stomaka. Uglavnom, trebalo bi da bude mirna nekoliko dana, da ne skače na frižider i slično, da ne izlazi napolje, ako je od takvih mačaka, i to je to. Kastracija je još lakša.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...