Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

@Frau Gabrijela 😁 ma jok, samo poziraju, evo jos jedna “zen” fotka ispod.

Inace, ovaj lepi beli mackic je obezglavio zebu pre par nedelja na terasi. Ne znam ni kako je usla s obzirom da imamo mrezicu ali je nadrljala skroz. Glavu sam nasla na terasi a telo u dnevnoj sobi.

 

 

1808218A-BBC2-4CBB-8907-5F1FB37EA4D9.jpeg

Link to comment

bogami opasno izgledaju. imaju bodyguard stav...inace na prvoj slici nisam provalila belog pozadi, m ucinio mi se another buddha :laugh:

Edited by mustang
Link to comment

Beli se ne mrda.:D

Ne znam da li sam već pisala, ali moj otac čim ga neko pita gde sam šta radim, kaže-  eto ništa, sve uobičajeno, kupila je mačku od 700 evra*. I to u okruženju gde se malih mačaka i pasa rešavaju na tradicionalni način. 

 

*Mimija sam našla preko oglasa, za dž.

Link to comment

ne razumem se u macke, znam samo sijamsku i persijsku. koje je rase i zasto je tolika cena? 

 

ovako sa slike kad zumiram ima

tri boje, bas je lepa, i lepe sivkaste oci. mozds gresim, ipak gledam preko fotke

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, nera said:

Uzivamo na terasi :)

DE4D80D7-78F3-4310-B0BD-460F1F44143B.jpeg

 

Mene zanima kako su statua bude i ona saksija sa cvećem pored kanadske zastave uspeli da ostanu na polici :D

Link to comment
16 minutes ago, mustang said:

ne razumem se u macke, znam samo sijamsku i persijsku. koje je rase i zasto je tolika cena? 

 

ovako sa slike kad zumiram ima

tri boje, bas je lepa, i lepe sivkaste oci. mozds gresim, ipak gledam preko fotke

Mimi je persijski mačak, ali sam ga dobila besplatno, preko oglasa. Ne znam koje su cene persijskih mačaka , nisu mnogo skupe ( jer ih ima dosta a i zahtevne su za održavanje), osim ako nije neko ludilo od legla za takmičenja.

Tata naravno izmišlja skupcene mačke da provocira okolinu, sklonu ubijanju malih pasa i mačaka.

Link to comment

Pre par nedelja sam iz susednog dvorišta, koje dele kafana i prodavnica, čuo mjaukanje. Odem da vidim šta se dešava, kad ono mačka! Mi nemamo u dvorištu ljubimca već dve godine, od kad je pas otišao na onaj svet. Pokažem ja mački rukom kuda da se popne i pređe kod mene u dvorište i posle par minuta je ukapirala. Dao sam joj hranu i vode, malo pomazio... U lošem stanju je bila, infekcija očiju, mršava... I da skratim priču, sad je kod nas! I ispade da je mačor. Rasterao je mačke iz komšiluka, koje su prisvojile moje dvorište i opušteno prolazile do restorana po hranu. Sad je on gospodar dvorišta. Jako je zahvalan, dobija hranu i vodu i maženje od svih ukućana. Ne puštamo ga unutra, a ni ne pokušava da uđe. Infekciju očiju smo mu skoro izlečili.

 

Zanima me da li imate neki savet u vezi sa njim? Ja sam se navikao sad na njega, nikad mačku nisam imao i oduševljen sa koliko je pametna životinja. Dođem s posla, sedim u hladovini i pratim šta radi... :)

Link to comment

E da... Mačor non stop "mesi" prednjim šapama kada ga mazimo i sl. Neko mi je rekao da to radi jer je kao mače rano odvoken od majke. Da li je to tačno ili to rade sve mačke?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...