Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

ovo sada prestaje da bude fun. gremlin po celu noc pisti. ne verujem da je od glada, jer jede po ceo dan, vec mislim da zahteva paznju. koju niko ne moze da mu pruzi tokom noci. ima li neko ideju sta raditi?

Link to comment

zao mi je sto ti ovo kazem, ali nema pomoci. smirice se, daj joj vremena pre nego sto je bacis u Dunav.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ima. Staviti ga zajedno sa vlasnicima u krevet. Njemu dati na korišćenje 95% istog, a vama šta ostane. Zbijte se. Uostalom, zar ti niko nije rekao da si sada ti samo tu da služiš 

 

 

19388504f54ffc76fbf33164f0396daf578c5217

Edited by Arkadija
Link to comment

ovo sada prestaje da bude fun. gremlin po celu noc pisti. ne verujem da je od glada, jer jede po ceo dan, vec mislim da zahteva paznju. koju niko ne moze da mu pruzi tokom noci. ima li neko ideju sta raditi?

da li je pustas u sobu? da li ima cist pesak?

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

zivotinje nisu za krevet, ta opcija otpada. a jos bi je i zgnjecio.

 

ona je vec u sobi, dnevnoj, i pesak je cist. posto ionako kenja svugde naokolo.

Link to comment

zivotinje nisu za krevet, ta opcija otpada.

 

:lolol:

 

Samo se ti nadaj.

 

P.S. Ako ti je neka uteha, tvoje mače na krevetu će biti samo jedna životinjica među milionima grinja koje su već tu.

Edited by JozoMujica
Link to comment

to mace je sigurno cistije od njega.

 

edip: btw, miraleme zreo si za dete :p

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Edited by kim_philby
Link to comment

zivotinje nisu za krevet, ta opcija otpada. a jos bi je i zgnjecio.

 

ona je vec u sobi, dnevnoj, i pesak je cist. posto ionako kenja svugde naokolo.

 

Dobro, ne moras u krevet da je pustis ali bi bilo lepo da je pomazis malo. To je malo mace i trazi drustvo i paznju. Za pesak imas vrlo prost savet, ako vec nisi probao, uzmes mace, stavis u posudu sa peskom i samo njenim sapicama zagrebes taj pesak, shvatice sigurno. Za dodatni podsticaj, mozes da ubacis minuli rad sa tepiha u taj pesak da nanjusi gde se to obavlja. :)

 

Mnogo je slatka i nemoj da je stresiras ^_^

Link to comment

jel vam slatka? dajte mi svi po 10 evra ili ide u plasticnu kesu pa na most.

 

inace sam sa psom 12 godina vodio bitku za krevet i kauc i na kraju pobedio. i macka ce isto proci. i posvecujemo joj paznju (sto i nije tako tesko, posto ima koncentraciju ribice- posle 1 minuta igre samo ode negde), ali stvarno ne mogu da ustajem 3 puta nocu zbog nje. evo, od jutros spava, skuplja snagu za kad sunce zadje.

Link to comment

ne vredi, mačka mora u krevet ili bar u spavaću sobu ili neće prestati da mjauče pred vratima. 

probala sam moju  da naučim čim sam je donela da ne ide u krevet, ali noćima nisam spavala od grebanja na vrata i mjaukanja, mogu misliti kako je s mačetom.

 na kraju sam ubacila njenu korpu pored kreveta.  tu bi kratko kao spavala dok ne zaspim, a onda se uvukla u krevet.

ubrzo je i korpa otišla u istoriju. sad ne mogu da zaspim bez njenog predenja u blizini. to sve naravno ako je mačka skroz kućna i samim tim čista

Link to comment

jel vam slatka? dajte mi svi po 10 evra ili ide u plasticnu kesu pa na most.

inace sam sa psom 12 godina vodio bitku za krevet i kauc i na kraju pobedio. i macka ce isto proci. i posvecujemo joj paznju (sto i nije tako tesko, posto ima koncentraciju ribice- posle 1 minuta igre samo ode negde), ali stvarno ne mogu da ustajem 3 puta nocu zbog nje. evo, od jutros spava, skuplja snagu za kad sunce zadje.

za 12 godina ces i macku da pobijedis :)

Link to comment

mala je, miraleme, mora stalno da ima kraj sebe nešto živo i toplo, da se prišljamči kad spava. sigurno još uvek traži mamu mačku. budi sa njom što duže i mazi je.

 

šta je? dečak ili devojčica?

Link to comment

jel vam slatka? dajte mi svi po 10 evra ili ide u plasticnu kesu pa na most.

 

inace sam sa psom 12 godina vodio bitku za krevet i kauc i na kraju pobedio. i macka ce isto proci. i posvecujemo joj paznju (sto i nije tako tesko, posto ima koncentraciju ribice- posle 1 minuta igre samo ode negde), ali stvarno ne mogu da ustajem 3 puta nocu zbog nje. evo, od jutros spava, skuplja snagu za kad sunce zadje.

 

Poenta je da istera svoje. Kad istera onda se vise nece gurati da spava u krevetu, narocito ako joj napravis neki udobni kutak. Ja sam s ovom mojom izdrzao citavu jednu noc inacenja dovlaceci 1 kutak™ blizu kreveta tako da sam mogao da je pomazim ako krene da mjauce i odustao vec sledece noci, kad sam skontao da je to deset puta veci trud od toga da je pustim da mi se promanta po krevetu par minuta i onda ode svojim poslom.

 

Koliko sam video na slici izgleda da si je uzeo prerano, sto nije big deal ali treba da ocekujes neke specificne crte u karakteru, narocito dok je jos mala. Izmedju ostalog i to da ce neko vreme traziti ovo sto ti Frau govori - kompenzaciju za mamu macku. Jebi ga, doveo si kuci zivo bice i moras da vodis racuna o njemu, ako si hteo ljubimca koji ce se ponasati tacno onako kako ti zelis bolje da si kupio plisanu igracku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...