Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

onako, pregurao je prvu operaciju

:) i drugu će isto tako, do sad je već ojačao, očigledno nema unutrašnjih povreda, biće to OK

Edited by Грешни Василије
Link to comment

onako, pregurao je prvu operaciju

pregurace onda i sve sto sledi.

i ja i hoze (nije macor al' ajd') drzimo fige.  :)  

 

btw, sad sam ukacila da se bokser zove marko :wub: od svih macica ovde zapamtila sam samo senku. i dobro, i filbijeve radagaste/saurone.  

Link to comment

Добро јутро, добри људи. Има ли неко савет како да разјурим мачоре са терасе? Јохану опслужују по петорица... ал не морају то да раде баш испред наших врата. Обарају нам алат са столова, њихови мириси се полако згушњавају у смрад... а ово уме да потраје по недељу-две.

Link to comment

Drž se Marko!!

Pregurao mi je to isto jedan drugar, sa njegovom mačkom, obe noge slomljene. Operacije, gips, ali dobro se završilo i sad je super.

jede za sada žumance, meko je pa mu je lako da guta. ali nije nešto ješan. trebalo bi kupiti sada hranu za juniore, ona je sitna

Link to comment

jede za sada žumance, meko je pa mu je lako da guta. ali nije nešto ješan. trebalo bi kupiti sada hranu za juniore, ona je sitna

Pa to, i što kaže Vasa staviti kugle u vodu da omekšaju, ili mu davati onu hranu u sosu, mekanu

Link to comment

nemam pojma, trenutno nismo u fazi racionalnog razmišljanja, sve novce smo pukli za veta, a trebaće još

tako da sve ideje slobodno pišite, trebaju nam ideje, hvala svima unapred

Link to comment

nemam pojma, trenutno nismo u fazi racionalnog razmišljanja, sve novce smo pukli za veta, a trebaće još

tako da sve ideje slobodno pišite, trebaju nam ideje, hvala svima unapred

U par navrata sam čuvao onom drugaru mačku, koja je isto proživela, dok je još bila sa gipsom na nogama, kad je on morao na put zbog posla, i uspevali smo da je nahranimo sa onom hranom, tipa pašteta, koju ne mora da žvaće, nego samo malo promljacka i proguta.

A fakat je kad vidiš tako lepo biće u takvom stanju da ne možeš da razmišljaš racionalno i ne znaš šta bi pre samo da mu bude bolje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...