Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

O jebemmu, nadamo se najboljem.

Ova moja zloća je tri puta padala sa trećeg, bez posledica...

Doduše, ispod su neke klime i konopci za veš, pa je to valjda zdenfuje :ph34r:

Link to comment

rene drzim fige,valjda ce biti dobro

 

 

ja imam macku koja ima neki patrljak od repa,takva se rodila i zbog toga je jako smotana,fali joj ta ravnoteza od repa pa tako pada i sa stepenika,krova,gde god krene da skoci,preskoci padne ali srecom nista ozbiljno..jadna

Link to comment

jao mica :wub:

imam i ja jednu vrljavu mačku, imala je izgleda neku infekciju kao malo mače, i ima probleme sa ravnotežom, hoće da se sruši pri stresanju i tako dalje :)

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ova je zilava za sve pare,ona je mama svim mackama koje sam imala u poslednjih 7-8god..i sve ih je,tako kljakava i rahiticna, nadzivela..lovi i golubove i vrapce, divlja je,ne mazi se i sva je isprepadana,to je zbog prethodnog psa jbga ..hranim je na izdvojenom mestu gde moze da jede bez uznemiravanja i sopa se sa psom,pre neki dan su se ozbiljno podzapali..ustvari ona je glavni krivac za nemir u dvoristu,ponekad izbije i pravi rat a sa druge strane udje i bude u psecoj kucici..haos..

Link to comment

Ludilo! I moja je isto alfa mačka, dok sam živeo u prizemlju izlazila je u dvorište da se šiba i nadjačavala mnogo veće mačke i mačore. Onako smotana uzme i udara oko sebe dok ne pocepa nešto. Sada dominira nad drugim kućnim mačkama, onoliko koliko mačka uopšte može da dominira: ako je neko uznemirava, ona ne pregovara, nego tuče bez milosti. Da je vidiš, nikad ne bi rekla: sitna je i mrškasta, i obožava sve ljude, mazi se sa svakim ko uđe u kuću, a nama noću služi kao meda.

 

Od svog tog fajta, za sve ove godine imala je samo jednu vidljivu povredicu. Izgleda da vrljave mačke jako dobro kompenzuju svoje nedostatke.

Link to comment

На источном фронту, за то време... Јохана се омацила прошле недеље, и то опет на крову, и опет пред кишу. Донела је једно маче (редни број 24) да покаже, скоро мртво, па га однела и више га нисмо видели. Остали су канда нигде или их није ни било, она их понекад као тражи, видели смо је једном скроз на врху крова.

 

Што не смета једном од дежурних мачора да јој се већ други дан набацује...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...