Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

moja prebacila piškenje s fotelje na krevet :cry:

vratiću je na kontejner svega mi

 

i onda kao ne sme na krevet pa sve tužno mjauče :cry:

 

poludeću od pranja, samo mi to sad fali

Imas li nekog veterinara da se posavetujes ili da je pogleda, mozda ima neku upalu ili problem sa besikom? Radi li to svakodnevno ili povremeno?

Razumem tvoju frustraciju :(

Link to comment

sramota je da moderacija dozvoljava ovakve stvari. ovo je forum, a ne kupleraj! molim da se gornji post izbrise, a forumas/ica koji ga je okacio odstrani na duze vreme. hvala.

Link to comment

dzeronimo mi se osvetio sto me deset godina nije nijednom veterinarski zabrinjavao, te se visenedeljno traganje za uzrokom povecanog povracanja, ponekad i krvi, najzad danas zavrsilo. gospodin je izvoleo zapatiti malecni cir na tankom crevu. super u odnosu sta je sve moglo da bude i mnogo mi je laknulo. bice pravi izazov uvaljivati mu ranisan u hranu i naterati ga uopste da jede tu neku fensi medicinsku, ali su pohvale opstem stanju gospodina desetogodisnjaka ipak prevagnule.

 

najjaci utisak mi je ostavila preporuka jedne gospodje koja je dovela svog jorksirca na pregled: morate da pazite da ga sad ne nervirate, sigurno je bio pod velikim stresom. aha.

 

i drugi, sad sam guglala da li ima slika: napredak laboratorijske opreme, daju plasticnu bocicu koja kao poklopac ima kasicicu da govance bude sterilno od ljudskih gadosti.

Link to comment

Moja drugarica je našla ove:

 

1601064_10152276920559469_2055212430_n.j

 

 

 

ljudi, pored zgrade u kesi sam pronasla 5 tek rodjenih macica! pomagajte! nocas su zbrinuti kod drugarice ali ne znam sta sa njima od jutra. jos uvek su mokri od rodjenja. potreban im je neko ko moze da ih odhrani, vec sutra ujutru, a mi cemo pomagati finansijski, jer ne mozemo fizicki da brinemo o njima. molim za pomoc! Macici su u zemunu. 

 

Ajte ljudi da spasemo bar jedno. Pišite mi na PM. 

Edited by McCabe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...