Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Kreten kog sam vijao 15 dana ponovo u akciji :)

 

kreten.jpg

 

Da me ne shvati neko pogresno nije zbrisao nego se samo svrcka okolo. Samo mi bilo smesno kad sam ga video.

Link to comment

То ове што држе мачке унутра. А и те мачке мора да мало одлепе кад не могу да се цуњају по авлији и крововима.

 

Авлија!

Link to comment

Kako normalan svet vidi nas mačkare.

Hehe, uvek se setim rođaka iz Crne Gore kad je noćivao kod nas u Beogradu, a naš mačor mu se uvuče kod nogu (kako se navikao da se greje sa nama). Ujutro, oko podne, ustaje naš đetić i stoički, smireno, progovara "Ja nijesam ljubitelj mačaka".

 

Mislim da smo bili srećni da nije udavio i mačka i nas. :lolol:

Link to comment

Е обећао сам и једну фотку Далтона кад крзно буде у пуној дужини... оно, већ је почео да се лиња, ал' углавном по стомаку и боковима, попрсје је још нетакнуто.

 

jbcy1G0j0eXen5.jpg

Link to comment

Auh! Savršenstvo! Inače, @katamaran

 

Ovaj moj je toliko vremena proveo na drvetu, da mi dsadilo i da fotkam više. Drvo mu služi kao penjalica na obližnje krovove. 

 

A pošto ima ogrlicu oko vrata, i onu malu kapislu sa adresom i brojem telefona, jednog kišnog dana, zove mene muž i pita me, šta mi mačka radi u ulici paralelnoj sa našom. Kaže zvali ga neki ljudi, kažu našli ga, a njemu bilo glupo da im kaže, da ga samo izbace napolje, da će se vratiti sam, jer je samo prešao krov i došao do njih. 

 

A valjda u tom trenutku počela kiša, pa on magarac seo na prozor i drao se da ga puste unutra, da ne kisne. A ovi ljudi srećni, kao našli nečiju macu.  :lolol:

Link to comment

moja prebacila piškenje s fotelje na krevet :cry:

vratiću je na kontejner svega mi

 

i onda kao ne sme na krevet pa sve tužno mjauče :cry:

 

poludeću od pranja, samo mi to sad fali

Link to comment

Auh! Savršenstvo!

 

Ма, принц 1. Та сибирска сорта је још и дугонога, дотле да му се црни брат јако тетурао док је учио да хода. Мало мало па крене поребарке, заноси га. Обрати пажњу на шапетине - мерили смо, 4цм ширине скупљено, 5цм раширено.

 

A valjda u tom trenutku počela kiša, pa on magarac seo na prozor i drao se da ga puste unutra, da ne kisne. A ovi ljudi srećni, kao našli nečiju macu.  :lolol:

 

 

Па нису то кучићи да не умеју да се врате... а кад се 1 врати одмах пишу роман. Имали смо једном куче, и спазио нас километар ипо од куће и био сретан ко, хм, куче што нас види, и пратио нас. Пет дана није умео да се врати.

Link to comment

Ovi moji se stalno svrcakaju po mom i dvoristu iza mog ali je ovaj magarac onomad pao sa krova u dvoriste pored iz kojeg nije mogao da se vrati. Na krov ne moze da se popenje a preko ulice ne zna i ne sme. I sto je najgore za onih sedam dana sto nije imao kontakt sa nama podivljao pa sam ga posle jedva uhvatio.

 

A sto se tice penjanja na drvo pre par godina mi se drugi macor uspentrao na vrh tresnje (10-15 metara) i posle nije umeo da sidje i krenuo da se dere ko magarac :) Morao sam da se penjem da ga skinem dole.

 

Inace se redovno penju po drvecu ali samo koliko da se dokopaju voljenih krovova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...