Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

to sa peskirom na radijatoru sam prvo probala. al ne vredi, ova hoće da uvali dupe direktno na vruće. dosadilo mi da je gledam kako se drži za radijator kao za poslednji balvan posle potopa. mislila sam ležaljka će biti primamljiva zbog udobnosti, ali jok
:lolol:Ovaj moj, ne voli da je direktno na cevima. Čak smo i komunicirali tim povodom, tj. on se popeo na radiator, koji je bio prevruć, onda je gledao pravo u mene i dizao šapice i okretao se u krug, dok ja nisam donela dotični peškir i smestila ga pravo na njega, onda me više nije ni konstatovao. :D
Link to comment

jaoj al su slatki. to su oni stari dobri široki radijatori na koje mačka može ko čovek da se smesti. na ovom novom dupe samo klizi čim zadrema pošto slabo greju , moja nema šanse da opeče šapice, zato valjda i peškir ne dolazi u obzir, jer onda nije toplo

Link to comment
pošto slabo greju , moja nema šanse da opeče šapice, zato valjda i peškir ne dolazi u obzir, jer onda nije toplo
Јохана и Далтон имају своја места у подруму на цевима које иду из котла у кућу. Пошто се вода не греје изнад 45 степени, нема печених шапа, него је оно, баш потаман. Једино што баш туда улазе мишеви, а после не умеју да изађу... И увек некако прођу кад мачке нису ту.
Link to comment

Изеш мачке... мишеви пролазе поред њих и улазе поред цеви за грејање, што је једина рупа куд уопште могу да уђу.Једног смо избацили кад се упетљао у кесу у корпи за отпатке. Другог смо малопре посматрали како се шета по кухињском пулту, па је час иза винских чаша, час се мота око моје шоље за кафу. Остало у некој чашици око 0,1дл ракије (шљива 2013.2, није за рекламу)(тј мој ћале, кад је пробао, рече "немој ово ником да рекламираш, остави за нас") па сам то сипао у изврнут поклопац од тегле. Ако се зајебе да се запије... међутим он оде на други крај. Нисам видео шта је, ал' видела жена па каже "е, ушао у мирка" (миркоталаснирж, тојест). Одем, затворим га, довршимо ракију (1 другу, не знаш је тирж), те изнесем мирка на улицу, отворим му вратанца... и ђубре мало, није хтео тек тако да изађе, да се смрзнем док сам га дочекао.За то време, у авлији, свечано отварање мачијих зимских игара. Почели су концерти... а тек је децембар.

Link to comment
За то време, у авлији, свечано отварање мачијих зимских игара. Почели су концерти... а тек је децембар.
Izgleda da je samo produžena novembarska turneja, ovde na Zvezdari su novostasale mačje šmizle još uvek polusluđene :)
Link to comment

konačno stigoh i ja malo da se pohvalim svojom štetočinom :)Toša je nađen u žarkovu 21.09. po mojoj proceni negde oko 7-8 nedelja je imao (možda grešim), što mu daje datum rođenja oko 01. 08.2013. Ostavljen je na sred ulice umotan u duksericu i toliko je vrištao da su ga čuli na drugom spratu! Ovo su mu prve slike :) bio je toliko preplašen da nisam mogao da ga izvadim iz džepa da bih ga slikao :D21092013.jpeg23092013.jpeg

Link to comment

Tosa je dusa :wub: i Bracina maca takodje :wub:Moj mladji macak obozava da se uvali na laptop, knjige, sveske i slicne predmete. Cak se desavalo da ako npr. sedim i citam nesto dodje i sedne na knjigu ili bar pokusa da se uvali na nju. Stariji macak voli da sedne izmedju ispred monitora i zaklanja pogled. <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...