Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

meni nije jasno kako je mogao da izadje bez toga da ga neko pusti.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Đubre, voli da istrči ceo metar u hodnik kad se otvore vrata. Ja mu to nikada ne dozvoljavam, pa više ni ne pokušava kad sam ja u pitanju. Pretpostavljam da je utekao mom tati provukavši se pored nogu dok je ovaj zatvarao vrata. Moj tata nema običaj da obraća pažnju na detalje oko sebe, tako da ga je naprosto prevideo. E, sad, tata tvrdi da je mačor bio u stanu kada je pošao do banke i da je bio u stanu kada se vratio i da mu je tada dao krekere, a da je onda odmah potom, izašao da kupi hleb i da se zadržao 5 minuta. Za to vreme je moja mama bila u parku sa unukom. Problem sa ovom tatinom pričom je što je on sklon da se izgubi u sledu događaja. Mislim, nije senilan ni mnogo mator, ali često nas ubeđuje da je nešto bilo npr. u četvrtak, a svi mi ostali znamo da je bilo u utorak, ali je on u pravu , a mi u krivu. Zato ja mislim da je Micko ostao predugo sam u hodniku i da ga je neko pokupio, izbacio napolje ili ko zna šta mu uradio.
Link to comment

Mi kad smo našu ruskinju doveli kod nas, prvi dan je istrčala u dvorište i potraga je bila ceo taj dan, do kasno u noć, dvorište, podrumi, okolne ulice i dvorišta u koje je mogla da dođe preko krova. Ni traga ni glasa. A onda ujutru ponovo krenuli u potragu, a ona posle jedno sat vremena odlučila da izađe iz starih dvorišnih wc-a, koji su nam buvalno preko puta stanova, naravno, odavno se ne koriste. Ne znam da li da ti pominjem da smo unutra ulazili bar deset puta prethodnog dana, sa sve svetiljkama.Dakle, bio joj je nepoznat teren i nije uopšte lutala, pobegla je u prvo skrovište na koje je naišla, i tu našla neki štek, u koji mi nismo uspeli da prokljuvimo.Ne predaj se, istrčaće on već odnekle.

Link to comment

Ludi moji, šok i neverica i sreća i radost :D :D :D :D :D , odbegli Micko se vratio.Noćas u tri sata, ja kroz san čujem neki udarac i pomislim neko udara na vrata. Ustanem i onako bunovna dobauljam u hodnik , naravno ništa se ne čuje, odlučim da otvorim vrata, i ono imam šta da vidim. Gospodin se brzinom munje uvlači kroz odškrinuta vrata, podignutog repa, blago uznemiren, čak nije ni mnogo prljav.Po teoriji mojih roditelja bio je u nečijem stanu, prikriven, pa kad su se ti neki vratili iz noćnog provoda i zatkli mačku u stanu, a u liftu je bio oglas o odbegloj mački, samo su ga isporučilči pred vrata.Po mojoj teoriji, mangup je bio sakriven u podrumu, odakle je potuljeno posmatrao kako ga uzalud dozivamo, ali je u taj kasni noćn i sat shvati da nema posluge da mu služi obroke u određeno vreme, da nema radijatora i omiljenog ćebenceta, pa se vratio kući.Juče samo što nisam umrla zbog glupana, život mi je skratio.Hvala svima na podršci.

Edited by Arkadija
Link to comment
Ludi moji, šok i neverica i sreća i radost :D :D :D :D :D , odbegli Micko se vratio.Noćas u tri sata, ja kroz san čujem neki udarac i pomislim neko udara na vrata. Ustanem i onako bunovna dobauljam u hodnik , naravno ništa se ne čuje, odlučim da otvorim vrata, i ono imam šta da vidim. Gospodin se brzinom munje uvlači kroz odškrinuta vrata, podignutog repa, blago uznemiren, čak nije ni mnogo prljav.Po teoriji mojih roditelja bio je u nečijem stanu, prikriven, pa kad su se ti neki vratili iz noćnog provoda i zatkli mačku u stanu, a u liftu je bio oglas o odbegloj mački, samo su ga isporučilči pred vrata.Po mojoj teoriji, mangup je bio sakriven u podrumu, odakle je potuljeno posmatrao kako ga uzalud dozivamo, ali je u taj kasni noćn i sat shvati da nema posluge da mu služi obroke u određeno vreme, da nema radijatora i omiljenog ćebenceta, pa se vratio kući.Juče samo što nisam umrla zbog glupana, život mi je skratio.Hvala svima na podršci.
arkadija, gresis. juce je bio petak 13 i gospodin je samo vrsio svoju duznosthttp://www.youtube.com/watch?v=AT-d_gY8wHQSent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
Ludi moji, šok i neverica i sreća i radost :D :D :D :D :D , odbegli Micko se vratio.Noćas u tri sata, ja kroz san čujem neki udarac i pomislim neko udara na vrata. Ustanem i onako bunovna dobauljam u hodnik , naravno ništa se ne čuje, odlučim da otvorim vrata, i ono imam šta da vidim. Gospodin se brzinom munje uvlači kroz odškrinuta vrata, podignutog repa, blago uznemiren, čak nije ni mnogo prljav.Po teoriji mojih roditelja bio je u nečijem stanu, prikriven, pa kad su se ti neki vratili iz noćnog provoda i zatkli mačku u stanu, a u liftu je bio oglas o odbegloj mački, samo su ga isporučilči pred vrata.Po mojoj teoriji, mangup je bio sakriven u podrumu, odakle je potuljeno posmatrao kako ga uzalud dozivamo, ali je u taj kasni noćn i sat shvati da nema posluge da mu služi obroke u određeno vreme, da nema radijatora i omiljenog ćebenceta, pa se vratio kući.Juče samo što nisam umrla zbog glupana, život mi je skratio.Hvala svima na podršci.
Jeee! Volim kad mi dan počne sa nekim srećnim završetkom!!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...