Jump to content

Mačke

Indy

Recommended Posts

slepa živana
odgledala sam jedno sest epizoda zaredom my cat from hell danas
+1najbolje su mi one epizode gde životinjama ništa ne fali nego su gazde sumanute.
  • Replies 6,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

546

• halloween

306

• Indy

300

• Sara

242

Top Posters In This Topic

Popular Posts

I nije fer da pričam o njima a da ne okačim neku fotku:  

A jaooooo

Posted Images

Gospodar.mit9.jpg
To je nas veoma stari Lord, samo nova slika. :DBastet.jpg
:lolol:od ove dve slike treba napraviti neki lolcat, nesto tipa "human beings, you forgot your true gods. I came back to remind you."

Nestao mi Micko danas prepodne. :cry: :cry: :cry:Moji su se muvali malo do prodavnice, malo je moja mama izašla sa sestrinim klincem napolje, malo je tata išao da plati račune, i u nekom trenutku su primetili da mačka nije došla da se mota u kuhinju u vreme spremanja ručka. Do tog momenta, je po mojoj rekonstukciji njihovog kretanja, prošlo dobra 3 sata. Micko je mačka koja šapicom nije kročila dalje od drugog sprata i nesposoban je za boravak na otvorenom . Jedan jedini put kada je šmugnuo napolje, 45 minuta je kukao na otiraču ispred vrata. Pretražili smo zgradu od vrha do podruma. Nigde ga nema. Vrata od ulaza su konstantno zatvorena. Slutim da ga je neko zgrabio i bacio negde.Sad znam kako se osećaju oni kojima nestane neko blizak. Imala sam mačke koje su uginule od starosti ( 12 i 17 godina), ali ovo je strašno.

Nestao mi Micko danas prepodne. :cry: :cry: :cry:Moji su se muvali malo do prodavnice, malo je moja mama izašla sa sestrinim klincem napolje, malo je tata išao da plati račune, i u nekom trenutku su primetili da mačka nije došla da se mota u kuhinju u vreme spremanja ručka. Do tog momenta, je po mojoj rekonstukciji njihovog kretanja, prošlo dobra 3 sata. Micko je mačka koja šapicom nije kročila dalje od drugog sprata i nesposoban je za boravak na otvorenom . Jedan jedini put kada je šmugnuo napolje, 45 minuta je kukao na otiraču ispred vrata. Pretražili smo zgradu od vrha do podruma. Nigde ga nema. Vrata od ulaza su konstantno zatvorena. Slutim da ga je neko zgrabio i bacio negde.Sad znam kako se osećaju oni kojima nestane neko blizak. Imala sam mačke koje su uginule od starosti ( 12 i 17 godina), ali ovo je strašno.
Strasno, drzi se. Takodje, ne potcenjuj Micka, neka i nije nikad izasao iz stana, macka je zilava i snalazljiva zivotinja. Da li ste mozda ostavili odskrinuta ulazna vrata od zgrade, za slucaj da on pokusa da se vrati? Edited by Radagast

Uh, još ne mogu da verujem da je tek tako ispario.Sve smo obišli 15 puta. I do tri paralelne ulice unaokolo , tata je gledao i u dvorište Beloruske ambasade, i u neko veliko dvorište , gde ima uličnih mačaka, ja sam čak ušla u podrum u koji nikada nisam kročila, nigde ga nema, ko da su ga oteli vanzemaljci . Prokleta ulazna vrata se automatski zaključavaju i samo otvaraju ključem ili interfonom, nemoguće je da ih mačka otvori.

Zalepila sam u liftu apel.Pitala koga god sam videla. Komšinica do nas je pregledala, takođe, svaki ćošak svog stana. Jedna komšinica nam je javila da je videla macu ispred zgrade, ispod parkiranih kola, ali je to ipak bila lokalna proždrljivica koja je došla da joj moj ćale baci parče salame.

Frau Gabrijela

arkadija, ne znam kakva vam je konfiguracija podruma, ali ne otpisuj ga tako lako.kad je moj mačak ispao kroz prozor, zavukao se u podrum i na prvo pretraživanje uopšte nije reagovao. našao neko leglo ljudima nedostupno.tek je naredni dan odlučio da se oglasi. sama sreća, pa je nekome palo na pamet da opet zaviri u podrume.držim fige da se što pre vrati.izveštavaj nas.

meni nije jasno kako je mogao da izadje bez toga da ga neko pusti.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Đubre, voli da istrči ceo metar u hodnik kad se otvore vrata. Ja mu to nikada ne dozvoljavam, pa više ni ne pokušava kad sam ja u pitanju. Pretpostavljam da je utekao mom tati provukavši se pored nogu dok je ovaj zatvarao vrata. Moj tata nema običaj da obraća pažnju na detalje oko sebe, tako da ga je naprosto prevideo. E, sad, tata tvrdi da je mačor bio u stanu kada je pošao do banke i da je bio u stanu kada se vratio i da mu je tada dao krekere, a da je onda odmah potom, izašao da kupi hleb i da se zadržao 5 minuta. Za to vreme je moja mama bila u parku sa unukom. Problem sa ovom tatinom pričom je što je on sklon da se izgubi u sledu događaja. Mislim, nije senilan ni mnogo mator, ali često nas ubeđuje da je nešto bilo npr. u četvrtak, a svi mi ostali znamo da je bilo u utorak, ali je on u pravu , a mi u krivu. Zato ja mislim da je Micko ostao predugo sam u hodniku i da ga je neko pokupio, izbacio napolje ili ko zna šta mu uradio.

Mi kad smo našu ruskinju doveli kod nas, prvi dan je istrčala u dvorište i potraga je bila ceo taj dan, do kasno u noć, dvorište, podrumi, okolne ulice i dvorišta u koje je mogla da dođe preko krova. Ni traga ni glasa. A onda ujutru ponovo krenuli u potragu, a ona posle jedno sat vremena odlučila da izađe iz starih dvorišnih wc-a, koji su nam buvalno preko puta stanova, naravno, odavno se ne koriste. Ne znam da li da ti pominjem da smo unutra ulazili bar deset puta prethodnog dana, sa sve svetiljkama.Dakle, bio joj je nepoznat teren i nije uopšte lutala, pobegla je u prvo skrovište na koje je naišla, i tu našla neki štek, u koji mi nismo uspeli da prokljuvimo.Ne predaj se, istrčaće on već odnekle.