Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

odgledala sam jedno sest epizoda zaredom my cat from hell danas i koristim priliku da se polijem katranom i pospem perjem za svaku zalbu i kuknjavu na gospodara dzeronima i obecavam da cu mu oprostiti svaku stetu koju nacini, da necu nikad kukati i zaliti se na njega i dati sve od sebe da mu svaka zelja bude ispunjena. image_zps7cf37ff0.jpg

Link to comment
Gospodar.mit9.jpg
To je nas veoma stari Lord, samo nova slika. :DBastet.jpg
:lolol:od ove dve slike treba napraviti neki lolcat, nesto tipa "human beings, you forgot your true gods. I came back to remind you."
Link to comment

Nestao mi Micko danas prepodne. :cry: :cry: :cry:Moji su se muvali malo do prodavnice, malo je moja mama izašla sa sestrinim klincem napolje, malo je tata išao da plati račune, i u nekom trenutku su primetili da mačka nije došla da se mota u kuhinju u vreme spremanja ručka. Do tog momenta, je po mojoj rekonstukciji njihovog kretanja, prošlo dobra 3 sata. Micko je mačka koja šapicom nije kročila dalje od drugog sprata i nesposoban je za boravak na otvorenom . Jedan jedini put kada je šmugnuo napolje, 45 minuta je kukao na otiraču ispred vrata. Pretražili smo zgradu od vrha do podruma. Nigde ga nema. Vrata od ulaza su konstantno zatvorena. Slutim da ga je neko zgrabio i bacio negde.Sad znam kako se osećaju oni kojima nestane neko blizak. Imala sam mačke koje su uginule od starosti ( 12 i 17 godina), ali ovo je strašno.

Link to comment
Nestao mi Micko danas prepodne. :cry: :cry: :cry:Moji su se muvali malo do prodavnice, malo je moja mama izašla sa sestrinim klincem napolje, malo je tata išao da plati račune, i u nekom trenutku su primetili da mačka nije došla da se mota u kuhinju u vreme spremanja ručka. Do tog momenta, je po mojoj rekonstukciji njihovog kretanja, prošlo dobra 3 sata. Micko je mačka koja šapicom nije kročila dalje od drugog sprata i nesposoban je za boravak na otvorenom . Jedan jedini put kada je šmugnuo napolje, 45 minuta je kukao na otiraču ispred vrata. Pretražili smo zgradu od vrha do podruma. Nigde ga nema. Vrata od ulaza su konstantno zatvorena. Slutim da ga je neko zgrabio i bacio negde.Sad znam kako se osećaju oni kojima nestane neko blizak. Imala sam mačke koje su uginule od starosti ( 12 i 17 godina), ali ovo je strašno.
Strasno, drzi se. Takodje, ne potcenjuj Micka, neka i nije nikad izasao iz stana, macka je zilava i snalazljiva zivotinja. Da li ste mozda ostavili odskrinuta ulazna vrata od zgrade, za slucaj da on pokusa da se vrati? Edited by Radagast
Link to comment

Uh, još ne mogu da verujem da je tek tako ispario.Sve smo obišli 15 puta. I do tri paralelne ulice unaokolo , tata je gledao i u dvorište Beloruske ambasade, i u neko veliko dvorište , gde ima uličnih mačaka, ja sam čak ušla u podrum u koji nikada nisam kročila, nigde ga nema, ko da su ga oteli vanzemaljci . Prokleta ulazna vrata se automatski zaključavaju i samo otvaraju ključem ili interfonom, nemoguće je da ih mačka otvori.

Link to comment

Zalepila sam u liftu apel.Pitala koga god sam videla. Komšinica do nas je pregledala, takođe, svaki ćošak svog stana. Jedna komšinica nam je javila da je videla macu ispred zgrade, ispod parkiranih kola, ali je to ipak bila lokalna proždrljivica koja je došla da joj moj ćale baci parče salame.

Link to comment

arkadija, ne znam kakva vam je konfiguracija podruma, ali ne otpisuj ga tako lako.kad je moj mačak ispao kroz prozor, zavukao se u podrum i na prvo pretraživanje uopšte nije reagovao. našao neko leglo ljudima nedostupno.tek je naredni dan odlučio da se oglasi. sama sreća, pa je nekome palo na pamet da opet zaviri u podrume.držim fige da se što pre vrati.izveštavaj nas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...