Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Radi odlično, sad mi krivo što nisam uzeo ranije. Mačak se uplašio kad sam pustio prvi put u rad, prvi dan nije hteo da koristi i napravio mi štetu u jednom ćošku dnevne sobe, ali sad se polako navikava, cvika ali koristi.Instalacija jednostavna, kao veš mašina, dovod/odvod vode i struja. Prilično je bučna, ne toliko sama mašina koliko lopatica koja ima neki sistem za otresanje, nije za noćni rad. Programiranje dosta jednostavno, ima izbor izmedju automatskog detektovanja, što ne koristim zasad dok se mačak ne privikne skroz i 1-4 ciklusa u 24 sata. Jedan ciklus traje oko 30-45 minuta (otprilike, nisam merio), kad završi granule su čiste, tople i suve. Kako se poneka zalepi da šape, idem po kući, skupljam i vraćam u mašinu. U gadnog dedu rastem.Jeste malo skupa investicija, ali više ne teglim kilograme peska iz prodavnice svake nedelje. Preporučujem, naročito ako neko ima više mačaka.
Ja danas naručujem. Sa moje 4 mačke, ovo će mi biti spas.
Link to comment
IMG_2579.jpgRIP Winky. Ta je delila kucu sa Charliejem (koga znate s mobloga), evo ih zajedno (winky je levo).IMG_2578.jpgSmatra se da ju je ubila zmija. Bila je vrlo privrzena ljudima, a mrzela je druge macke (zvali su je people's person, nije bila cat person). Treca macka iz domacinstva, nemam sliku, vidjena je kako jede 2 bebe zmije pre neki dan. Priroda ima nacin da to nekako izregulise. Smrc, winky.
Link to comment

А пропао мазљивости (мажљивости?), наш трио је такође повиленио. Јохана се сад сваки час мота око ногу, Далтон се редовно појављује (преко лета га видимо само кад огладни, а у сезони га чујемо кад мегданише по комшилуку или дође да вида ране), а Црни је данас први пут за последња два месеца остао да се помази и није побегао. Тај се уплаши кад испустиш чачкалицу... И онда, таман кад је Црни скоро почео да преде, улеће Далтон и убацује своју главуџу под руку и изгура овог. Да их не познаш.

Link to comment

Stariji macor, Mika(10 godina), retko izlazi van dvorista, poslednjih nekoliko nedelja. To je neprijatna situacija za mladjeg Saurona(nepune 4 godine), koji se plasi od njega. Sauron izbegava sukob, no povremeno ne zeli da se skloni i Mika odmah napada. Par puta su se u klincu skotrljali sa krova pomocne kuce, u dubini placa. Nije bilo ozbiljnijih povreda do sada. Par ogrebotina i nekoliko iscupanih pramenova dlake.Mika prede kao lokomotiva, cim mu pridjes. Nebitno je da li je gladan, povredjen, iscrpljen, uvek je spreman za mazenje. Sauron je pak nadrk-baba. Ume i on da prede, ali se meni cini, da to radi, da bi pokazao da ume i to. Dozvoljava ceskanje, ali cim mu dosadi krece ujedanje, grebanje, sutiranje. Sinoc je lezao kod mene u krilu. Kada sam pokusao da ustanem i premestim ga na drugu stolicu, krenulo je frktanje i otimanje. :lolol:

Link to comment

Joj, rene, kako se pojavi neka konkurencija, odmah bi Senka da skrene paznju na sebe.cekaj prvo malo da hvalimo Kejtovog mackonju :)(al dobra je, "ne dam ti tastaturu, ne mozes sad na forum. bas" :D)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...