Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Јохана данас била припуштена унутра јер смо запатили 1 миша у кујни. Миш се у ствари заглавио док је госпоја померала елементрж. Пришла к мишу, погледала га са извесном радозналошћу, а онда трк у спаваћу собу да нам се завуче испод кревета. То завлачење јој је отприлике религија, то обожава.Нема чашћавања док не видимо да је миш добио своје. Прошле недеље је баш ухватила оног што нам је ушао у рагастов од врата... истерали смо га на галаму, он шмугнуо у подрум и тамо га дочекала. Овог пута, не ради јој се. А она њена два угурсуза од синова углавном и нису ту, само дођу да једу.

Edited by расејан
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Radi odlično, sad mi krivo što nisam uzeo ranije. Mačak se uplašio kad sam pustio prvi put u rad, prvi dan nije hteo da koristi i napravio mi štetu u jednom ćošku dnevne sobe, ali sad se polako navikava, cvika ali koristi.Instalacija jednostavna, kao veš mašina, dovod/odvod vode i struja. Prilično je bučna, ne toliko sama mašina koliko lopatica koja ima neki sistem za otresanje, nije za noćni rad. Programiranje dosta jednostavno, ima izbor izmedju automatskog detektovanja, što ne koristim zasad dok se mačak ne privikne skroz i 1-4 ciklusa u 24 sata. Jedan ciklus traje oko 30-45 minuta (otprilike, nisam merio), kad završi granule su čiste, tople i suve. Kako se poneka zalepi da šape, idem po kući, skupljam i vraćam u mašinu. U gadnog dedu rastem.Jeste malo skupa investicija, ali više ne teglim kilograme peska iz prodavnice svake nedelje. Preporučujem, naročito ako neko ima više mačaka.

Link to comment

za nekoga sa 5 macaka ovo nije skupo nego je bargain, isplatilo bi se za godinu dana, da ne govorim o divnom poslu ciscenja 3 macja kupatila jednom nedeljno.ako se ovo pojavi u Srbiji u nekoj ozbiljnoj prodavnici koja moze da garantuje da ce uvek imati repromaterijal, cao zdravo.

Link to comment
za nekoga sa 5 macaka ovo nije skupo nego je bargain, isplatilo bi se za godinu dana, da ne govorim o divnom poslu ciscenja 3 macja kupatila jednom nedeljno.ako se ovo pojavi u Srbiji u nekoj ozbiljnoj prodavnici koja moze da garantuje da ce uvek imati repromaterijal, cao zdravo.
Nisam ni ja kupio u prodavnici (nema ih ni ovde), nego preko neta. Koliko se sećam, preko njihovog sajta tj njihovog predstavnika za Evropu nije bilo na lageru, pa sam naručio odavde, stiglo za par dana, dobiješ komplet mašinu + kutiju rezervnih granula + dva sanitajzera. Ne znam da li šalju u Srbiju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...