Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Evo ga Šašavko. Definitivno nas je usvojio osim ako ne zbriše od naše ćerke. Za sada ne sme da bude ostavljena nasamo sa njim dok ne kapiram da u pitanju nije igračka...бај народни тапаталк 2

post-464-13405531192663.jpg

Link to comment

Imam mačora starog oko dve godine. Nije zatvoren u kući, imamo dvorište tako da je stalno napolju, spava u garaži. Pomalo skita po komšiluku ali ne daleko, ne ide na ulicu. :)Sve bi bilo ok da nije nekog crnog mačora iz komšiluka koji ga proganja i stvara mu traume. Začujem ovog moga jadnička kako skiči u sred noći, pa izađem napolje da oteram crnog.Ovaj se ponekad sav drhteći dokopa terase i prozora, tu se valjda oseća zaštićeno što baš i nije tačno.E sad, moje pitanje je sledeće, šta ja tu da radim? Da li uopšte trebam da se mešam i na koji način. Žao mi mačka a ne znam šta da preduzmem.Možda je glupo pitanje, ali može li ga ovaj uopšte ozbiljnije povrediti (možda čak ubiti) ili se samo tako ganjaju u nedogled.Crni nije fizički veći, tu su negde, ali je moj očigledno razmaženiji nežnije prirode.

Edited by mr@ki
Link to comment

Ja sam do proslog meseca, mladjeg macana, unosio u kucu, kada komsiluk dodje u posetu. Tu pre svega mislim na jednog narandzastog zamlatu, koji je veci od ovog mog blesana.Scena. Frktanje u dvoristu, ispred garaze. No name komsija, stoji na sred srede. Moj ludak(kasnije nazvan Sauron :lol: ), frkce sakriven ispod auta, u garazi. Sledi kratak sukob, te Sauron bezi iza kuce, posetilac ostaje gde je bio.Ja za ovim mojim. Stignem ga, krenem da ga pomazim po glavi i smirim. Kako me je frknuo. Rasekotina preko cele sake.Krv na sve strane.Cale izlazi, vidi krv i pita jel mnogo povredjen. Ja mu kazem da je mirotvorac nadrljao.Od tada ga pustam da sam brine o sebi.Eventualno izadjem i oteram ovog macora, ako postane dosadan, te stane na terasu i krene da zavija.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da se nadovežem...Postoji li efikasan način (osim instaliranja psa) da sprečim komšijske i ničije mačke da kopaju po bašti i cveću? Znam da one zakopavaju svoj izmet, sve je to OK, ali treba okopavati i pleviti posle njih :yucky: Postoji li neki miris koji ne vole a pritom im ne škodi?

Link to comment
Da se nadovežem...Postoji li efikasan način (osim instaliranja psa) da sprečim komšijske i ničije mačke da kopaju po bašti i cveću? Znam da one zakopavaju svoj izmet, sve je to OK, ali treba okopavati i pleviti posle njih :yucky: Postoji li neki miris koji ne vole a pritom im ne škodi?
Vodeni pistolj i streljaj po vidjenju. Smorice se valjda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...