Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Mali serijal od juce, Mik dovukao nekog dzindzera, slutim gej vezu. Ima ovde svasta:
tek sad sam ovo video. zivotinje je jako tesko slikati, a pogotovo macke. svaka cast, ovo je kombinacija ljubavi i vestine. impresioniran sam.mozes i ovo da kvotujes kada dodje vreme :)
Link to comment
Čoveče! Pa hajde mene tako majstorski isfotkaj... za novine! :D
20euroR.jpg
tek sad sam ovo video. zivotinje je jako tesko slikati, a pogotovo macke. svaka cast, ovo je kombinacija ljubavi i vestine. impresioniran sam.
Ma pozirale su mi budale, izgleda da vole, nije bilo tesko
mozes i ovo da kvotujes kada dodje vreme :)
odustao od kvotova odavno, demotivisao me Lujo Edited by CowBoy
Link to comment

drugari, nasla sam danas jedno malo mace u napustenoj vili na senjaku. ocevici kazu da su ga tu saterala zla deca. cicalo je ceo dan sve dok nisam prelomila, preskocila zid i pronasla ga u nekom siprazju. meni je kuca vec puna zivotinja (plus kim philby sto je stres samo po sebi) tako da ne mogu da ga zadrzim. ajde molim vas razdelite ovaj elektronski oglas naokolo sa slikama cica-mace koja je i prava slatkacia i ocigledno zdrava i uopste umiljato stvorenje. mi je mozemo pricuvati neko vreme ali bih volela da joj nadjem dom daleko od kola, divljih pasa i obesnih ljudi.maca1p.jpgmaca7.jpgmaca8.jpgmaca6m.jpg

Edited by Bender
Link to comment

Mene je naslo mace. Zalepilo se za nas i nece da ode. Tu je negde velicine kao benderovo.Elem. Sta da mu dam da jede. Jel samo mleko (ostavio sam mu napolju mleko i vodu) ali kada prelaze na cvrstu hranu. Koliko kolicinski. Sta od veterinarskih yahvata je potrebno da bih je bezbedno pustio kod deteta (vakcine, anti paraziti etc)Imate li jos neki koristan savet? Maca ce do daljnjeg biti napolju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...