Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Mali serijal od juce, Mik dovukao nekog dzindzera, slutim gej vezu. Ima ovde svasta:tumblr_m5o4wkflaz1ryemybo1_1280.jpgtumblr_m5o4z2PC3h1ryemybo1_500.jpgtumblr_m5o4xs6HoC1ryemybo1_500.jpgtumblr_m5o50guLBp1ryemybo1_500.jpgtumblr_m5o51ydTic1ryemybo1_1280.jpgZivka kompletno ispizdela na omladinu:tumblr_m5o53zYiWO1ryemybo1_1280.jpgtumblr_m5o53zYiWO1ryemybo2_1280.jpg... i onda je dosla zenka koja mraci&oblaci po komsiluku:tumblr_m5o55vkJTq1ryemybo1_1280.jpg... btw ovaj ridji je prelepi beskucnik, cenim da je star oko osam meseci&gej je provereno, ako ima neka dama od stila ili dobra dusha da ga udomi?

Edited by CowBoy
Link to comment
Bacio šapu ruku proz prozor kao nekakav kamiondžija.
voli on te kamiondzija poze, nacudnije sedi/lezi od svih macaka koje sam imao. Dok jedem, glavu drzi pored moje i njuska hranu, jednu nogu drzi na mom ramenu, drugu na naslonu stolice a zadnjima mi grebe po ledjima, odrzava balans. Potpuno neprirodan polozaj u kojem moze da stoji i po dvadeset minuta.Ako nas nekad gospodja uslika, okacicu.@Patty: mlad je i trazi sigurnost. Privalio bi se on nama ali ja sam srca kamenoga, dajem mu klopu iskljucivo dole u dvoristu (ne mozemo vise macaka da priustimo sebi jbg)@Indy: catographer, kupljeno:) Edited by CowBoy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...