Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ja se rasplakala. I što kaže buck, izmazila ovog mog koji me užasno nervirao celu noć jer je dovlačio ogromne bubetine spolja i igrao se sa njima ispod kreveta.Jbt, izmazi ga i za sve nas! Bravo mik!

Link to comment
Vratia se :cry:
sjajno, najzad lepe vesti :]mozda da mu ipak, za svaki slucaj, izvuces malo usi ;]
580166_3280014272480_552242152_n.jpgMada je ovo pisao neko ko baš i ne poznaje mačke <_<
ovo crta devojka koja sama ima macke, ima ceo serijal > http://catversushuman.blogspot.com/ i ja mog macana prepoznajem redovno, evo ovo mi je gotovo svakodnevna situacija kada ustanem sa radne stolice i vratim se posle 5min:7312196316_eeba99d2aa_o.jpgmakar jacam kicmeni stub prvih pola sata :lol:
Link to comment
hvala vam ljudi na svemu, olaksali ste mi sve ovo.evo Mikovih krovova koje sam obecao pre desetak dana:)post-325-13388503559683.jpgocekujem da ce ovo da se ponovi, ali ce mi biti mnogo lakse sledeci put. Dokazao je da ume da se snalazi.
E super! Hteo malo da pobegne od kuće, pa se zaneo. Kako bih ga gnjavila.Sve si se pripremio. Vidi kako je živopisno! Da ste Mik, zar i vi ne biste izvodili vratolomije ovuda, razne gimnastičke vežbe (npr. hod po gredi), osmatrali, vrebali i šunjali, prepadali golubove, sakrili se na tavan, u neki budžak, da malo crknu za vama i vi za njima i igrali se i mazili sa nekom mačkom, ali samo onako- drugarski.
Link to comment

Mik, sad kad je okusio sve čari belog sveta :lol: ko će mu na kraj stati. Možda neka gospodja mačka sad isto tako tuguje što ga nema kao i vi poslednjih mesec dana ;) Nego , ne znam da li je neko kačio ovde ovo, za prave mačkoljupce a i sve ostale, mnogi će se prepoznati u skoro svakom crtanomhttp://www.facebook.com/simonscat

Link to comment

super! bas mi je drago! 26 dana je rekord...nasi su se uglavnom vracali posle maksimum 7-10 dana. izgladneo nego sta...ali najvaznije je sto je nepovredjenps moja baka kad god nema macora kaze "otisao u svatove" :lol:

Link to comment

Kada slozim sve kockice, zakljucak je da se jednostavno izgubio. Ovde ima nekoliko macaka lutalica, od toga jedan crni macak koji drzi ovu teritoriju i njegova zena kojoj je napravio macice (omacila se pre par dana, nisam video omac ali racunam da ima dva-tri prelepa macica, okacicu slike kada ih navatam). Mik je ratovao sa njim nekoliko puta, odnosno bezao od njega (klasicna filmska jurnjava po krovovima) ali se uvek vracao posle sat-dva.Racunam da ga je crni ovog puta vijao nesto duze, te da se ova budala izgubila u lavirintu crepova i dvorista prosaranih psima i mackama (cak i ljutim majka-svrakama - bas u petak gledao svraku koja napada ovog crnog machora, sto verbalno sto fizicki - preleti preko njega i kljucne ga u glavu, a on se sklanja sve se izvinjavajuci - cudna scena).Valjda je Mik nesto naucio iz ovoga.btw. ne moram da ga mazim, sam dolazi svakih dva minuta i gura svoju glavu o moje chelo, nesrecnik se bas napatio:)

Edited by CowBoy
Link to comment
Danas ponovo isao do blokova da ga trazim, veceras razgovarali ja i gospodja o njegovoj verovatnoj sudbini, setali praznom pijacom, nije mi se dalo da se oprostim od njega. Vratimo se mi kuci, zena izadje na terasu da pusi&kefenise - odjednom se stara maca Zivka uznemirila, krenula cudno da mjauce - i ovaj bilmez se pojavio na krovu kao sablast. Dere se i pusta najcudnije grlene zvuke vec skoro sat vremena :wub:Mrsav, broje mu se rebra, garav, prljav, gladan, bez buva (ampule izgleda odlicno rade) i bez ijedne rane na telu. Maca Zivka je blago receno popizdela.
wub.gif vratila se skitara! divna vest. eh, kad bi znao da ispriča gde je bio.ali, žao mi živke. biggrin.gif
Link to comment
Danas ponovo isao do blokova da ga trazim, veceras razgovarali ja i gospodja o njegovoj verovatnoj sudbini, setali praznom pijacom, nije mi se dalo da se oprostim od njega. Vratimo se mi kuci, zena izadje na terasu da pusi&kefenise - odjednom se stara maca Zivka uznemirila, krenula cudno da mjauce - i ovaj bilmez se pojavio na krovu kao sablast. Dere se i pusta najcudnije grlene zvuke vec skoro sat vremena :wub:Mrsav, broje mu se rebra, garav, prljav, gladan, bez buva (ampule izgleda odlicno rade) i bez ijedne rane na telu. Maca Zivka je blago receno popizdela.
Suuupeer !!!E bas mi je ulepsao dan!!!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...