Jump to content

Mačke

Indy

Recommended Posts

moja dva brata kastrirana se ponašaju isto posle operacije. možda su čak nemirniji nego ranije, tj. više se igraju i tuku.poslednjih par dana počeli su malo više da spavaju u dužim vremenskim intervalima - 5h dubokog sna u cugu kada ih možeš i za rep podići a da se ne probude.i dalje se pale na komšinicu al više ne zapišavaju kauč.

Edited by maheem
  • Replies 6,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

539

• halloween

298

• Indy

283

• Sara

242

Top Posters In This Topic

Popular Posts

O da

Omiljeni macan (koji nije moj, vec od drugara koji zivi daleko)... Danas je napunio 17 godina... to je 1 najbolji macak (zove se Roo)  

Posted Images

Vratia se :cry:post-325-13388447794881.jpg... i kao sto se vidi, dere se, sve po starom. Dva kila mrsaviji. Nestao desetog maja. Ovakvu mesavinu tonova nisam cuo ni od jedne macke u zivotu.

Danas ponovo isao do blokova da ga trazim, veceras razgovarali ja i gospodja o njegovoj verovatnoj sudbini, setali praznom pijacom, nije mi se dalo da se oprostim od njega. Vratimo se mi kuci, zena izadje na terasu da pusi&kefenise - odjednom se stara maca Zivka uznemirila, krenula cudno da mjauce - i ovaj bilmez se pojavio na krovu kao sablast. Dere se i pusta najcudnije grlene zvuke vec skoro sat vremena :wub:Mrsav, broje mu se rebra, garav, prljav, gladan, bez buva (ampule izgleda odlicno rade) i bez ijedne rane na telu. Maca Zivka je blago receno popizdela.

ludak. ko zna sta mu se izdesavalo. nemoj da te mrzi da ga vet pogleda ipak.
Deluje izgladnelo, a ako je nesto moglo da mu propadne to su eventualno bubrezi (u slucaju da je dugo bio sakriven negde u prvo vreme bez hrane i vode). Pozvacu veterinara, mada mi ovako na prvi pogled deluje da je sve ok.Prede, mazi se vrlo strasno, nisam video srecniju macku u zivotu. Kao da se ni sam nije nadao da ce da naleti na nas stan:) tako se ponasa. Uh jbt kako sam srecan Edited by CowBoy

Ma kad ga nema, ne mozes a da ne mislis na najgore:) nije ga bilo dvadeset i sest dana, ko zna sta je sve doziveo i preziveo. U svakom slucaju nikad ne reci nikad:)

hvala vam ljudi na svemu, olaksali ste mi sve ovo.evo Mikovih krovova koje sam obecao pre desetak dana:)post-325-13388503559683.jpgocekujem da ce ovo da se ponovi, ali ce mi biti mnogo lakse sledeci put. Dokazao je da ume da se snalazi.

Edited by CowBoy
Buck Naked

Strava!!! Prelepo! Jebemmu oca, nema puno dovoljno hepiendova u stvarnom svetu, van platna! Majstorija!

Кристофер Лумумбо
Deluje izgladnelo, a ako je nesto moglo da mu propadne to su eventualno bubrezi (u slucaju da je dugo bio sakriven negde u prvo vreme bez hrane i vode). Pozvacu veterinara, mada mi ovako na prvi pogled deluje da je sve ok.Prede, mazi se vrlo strasno, nisam video srecniju macku u zivotu. Kao da se ni sam nije nadao da ce da naleti na nas stan:) tako se ponasa. Uh jbt kako sam srecan
fenomenalno :)
Strava!!! Prelepo! Jebemmu oca, nema puno dovoljno hepiendova u stvarnom svetu, van platna! Majstorija!
Dok ga je zena unosila (sedeo za kompom) ja zaista nisam mogao da verujem sta se dogadja. Jeste jbg, iznenadis se na hepiend, ne verujes:)Posle po sata scena: ona place i kupa ga, on place, ja se smejem na glas :lol:edit: mozda nas je pogledao maciji bog, puno smo macaka udomili. Ovo leglo na fotografiji ima posredne veze i sa Mikom jer je u njemu bio jedan macor (Buki) koji je fizicki bio jako slican njemu - njegove sestre smo razdelili a Bukija ostavili kod nas jer je imao epilepsiju. Ja sam se bas vezao za njega jer smo prezivljavali sve te njegove napade jako emotivno - na kraju smo ga uspavali jer lekovi nisu delovali a on se strashno mucio.post-325-13388514657427.jpgmozda sam postavljao vec ovu fotografiju, ne secam se. Edited by CowBoy
Buck Naked

Ja mog izmazio evo sad. Majke mi! Kao debil, ono "nemoj ovako nešto da mi prirediš" fazon. :isuse: