Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

hvala vam ljudi na svemu, olaksali ste mi sve ovo.evo Mikovih krovova koje sam obecao pre desetak dana:)post-325-13388503559683.jpgocekujem da ce ovo da se ponovi, ali ce mi biti mnogo lakse sledeci put. Dokazao je da ume da se snalazi.

Edited by CowBoy
Link to comment
Deluje izgladnelo, a ako je nesto moglo da mu propadne to su eventualno bubrezi (u slucaju da je dugo bio sakriven negde u prvo vreme bez hrane i vode). Pozvacu veterinara, mada mi ovako na prvi pogled deluje da je sve ok.Prede, mazi se vrlo strasno, nisam video srecniju macku u zivotu. Kao da se ni sam nije nadao da ce da naleti na nas stan:) tako se ponasa. Uh jbt kako sam srecan
fenomenalno :)
Link to comment
Strava!!! Prelepo! Jebemmu oca, nema puno dovoljno hepiendova u stvarnom svetu, van platna! Majstorija!
Dok ga je zena unosila (sedeo za kompom) ja zaista nisam mogao da verujem sta se dogadja. Jeste jbg, iznenadis se na hepiend, ne verujes:)Posle po sata scena: ona place i kupa ga, on place, ja se smejem na glas :lol:edit: mozda nas je pogledao maciji bog, puno smo macaka udomili. Ovo leglo na fotografiji ima posredne veze i sa Mikom jer je u njemu bio jedan macor (Buki) koji je fizicki bio jako slican njemu - njegove sestre smo razdelili a Bukija ostavili kod nas jer je imao epilepsiju. Ja sam se bas vezao za njega jer smo prezivljavali sve te njegove napade jako emotivno - na kraju smo ga uspavali jer lekovi nisu delovali a on se strashno mucio.post-325-13388514657427.jpgmozda sam postavljao vec ovu fotografiju, ne secam se. Edited by CowBoy
Link to comment
hvala vam ljudi na svemu, olaksali ste mi sve ovo.evo Mikovih krovova koje sam obecao pre desetak dana:)post-325-13388503559683.jpgocekujem da ce ovo da se ponovi, ali ce mi biti mnogo lakse sledeci put. Dokazao je da ume da se snalazi.
nemoj da budes siguran :Dpostoje sanse da mu vise tako nesto nikada ne padne na pamet. meni je sauron tako jednom istrcao i posle izvesnog vremena samo utrcao u kucu kao munja. od tada svet posmatra sa terase :D
Link to comment
nemoj da budes siguran :Dpostoje sanse da mu vise tako nesto nikada ne padne na pamet. meni je sauron tako jednom istrcao i posle izvesnog vremena samo utrcao u kucu kao munja. od tada svet posmatra sa terase :D
Pazi, on je jos uvek u nevidjenom shoku i neverici (prede neprestano evo vec par sati): opet dosao do besplatnog smestaja, klope i wc-a i meni da kako ce od sada da se pazi&drzi komsiluka. Stvarno imam utisak da je slucajno nabasao ovde i da se silno iznenadio kada nas je video.
Link to comment
Pazi, on je jos uvek u nevidjenom shoku i neverici (prede neprestano evo vec par sati): opet dosao do besplatnog smestaja, klope i wc-a i meni da kako ce od sada da se pazi&drzi komsiluka. Stvarno imam utisak da je slucajno nabasao ovde i da se silno iznenadio kada nas je video.
joj mukica. da li je moguce da je zaglavio na nekom tavanu?nesto ovakoThe+AristoCats+Wallpaper+5.jpg
Link to comment

:D ovo je realno:) jbt koliko su zivotinje pametnije od ljudi i bolje hendluju zivot: evo ga, opusten, lize se kao da do pre dva sata nije bio lutalica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...