Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

cats1bx.jpg
:lol: kako ih namesti ovako jbtsivi je ocigledno car ovde
imam ja, zalepi montaznu traku (onu koja je lepljiva sa obe strane) tamo gde vole da grebu, toliko ce se smoriti od toga da, kada skines traku (drzi je poduze, nedelju, dve) mozda nece ni hteti da grebu.
Meni je radilo za TV (penjali se na ivicu i opasno ga klatili) Edited by CowBoy
Link to comment

@kauboj: sivi je sef. tuce ostale macore i maltretira psa. strog ali pravican i zove se gandalf. crni je mica iako je drugi po staresinstvu i zove se potpuno neprimereno temperamentu sauron. ridji je usao u kucu na moju bolecivost i uzasno je lep i jos je mlad i ne odaziva se na radagast. beli je u gostima ali ga zovemo saruman.

Link to comment
@kauboj: sivi je sef. tuce ostale macore i maltretira psa. strog ali pravican i zove se gandalf. crni je mica iako je drugi po staresinstvu i zove se potpuno neprimereno temperamentu sauron. ridji je usao u kucu na moju bolecivost i uzasno je lep i jos je mlad i ne odaziva se na radagast. beli je u gostima ali ga zovemo saruman.
Meni je licilo da je radagast drugi po hijerarhiji. Mozda bi se odazivao na "Djilas" :D cekaj jbt. kako mislis u gostima, ima vlasnike ili? Negovan je cini se.
Link to comment
Meni je licilo da je radagast drugi po hijerarhiji. Mozda bi se odazivao na "Djilas" :D cekaj jbt. kako mislis u gostima, ima vlasnike ili? Negovan je cini se.
ima. moju tastu :D
Link to comment

pa ova dvojca su sterilisani. ranije smo ziveli na prvom spratu i mogli su da izlaze kada komsija parkira kola ispod nase terase (sto je dovelo do toga da par puta kada se zlikovac isparkira tokom noci gandalf ostane napolju i sve nas baci u paniku) medjutim sada zivimo na IV spratu i njih dvojca su poceli da zapisavaju apsolutno sve po kuci pa smo morali pribeci snip-snip resenju. radagast je jos uvek ballsy i spasava ga cinjenica da imamo potencijalnu ridju zenku za parenje.

Link to comment

al vodi racuna, bice zeznuto kad on udje u pravi pubertet, da ne krene frka medju njima. prijatelji imaju cetiri, dvojica sterilisana, kao i zenka, a lepi divni mladi sivonja, sacekace da se pari... nedavno sam prisustvovala takvoj tuci medju njima trojicom, da se snima za game of thrones, bolje od cgija.a ionako ce dzindzer kid uskoro da se pretvori u ovo :)photo10.jpg

Edited by luba
Link to comment
al vodi racuna, bice zeznuto kad on udje u pravi pubertet, da ne krene frka medju njima. prijatelji imaju cetiri, dvojica sterilisana, kao i zenka, a lepi divni mladi sivonja, sacekace da se pari... nedavno sam prisustvovala takvoj tuci medju njima trojicom, da se snima za game of thrones, bolje od cgija.a ionako ce dzindzer kid uskoro da se pretvori u ovo :)photo10.jpg
hahhaha, pa evo sada ce godinu dana. ali nekako mi je greh da ne parim ridjeg macka kada vec postoji podatna ridja zenka. politikin zabavnik me uci da je jedna od tri ridje macke zenka te su u retkom soju cice jos redja pojava. sto se batina tice za sada je gandalf i dalje top cat ali kapiram da je to realna opasnost.
Link to comment

upravo dosla od mojih, njihov macak bio nestao na nekoliko dana, inace je glavni tabadzija u kraju,naravo isao u rat... dosao mrsav kao grana, cak mu se i glava smanjila, a izrazito je glavat.sve u svemu, ogromna rana ispod brade i donja vilica inficirana, zvali veterinara, dobio terapiju. posto nije dozvoljavao da ga pipnemo, kad je veta dosao, nekako smo ga savladali da bi covek mogao da pogleda o cemu se radi posto macak nije mogao da jede danima - 'ladno nema donje ocnjake i sekutice....sta se njemu desilo bog otac zna, da li je od infekcije pa su zubi ispali...jer nemoguce da je od tuce sa drugim macorima. a gornji ocnjaci polomljeni, nema vise spiceva :( veterinar kaze da je jedino resenje kastracija, da su macori nemilosrdni i da gledaju da protivnika dokace za usta ili testise i tako onesposobe konkurenciju, pri cemu naravno dosta njih strada jer se nadje uvek neko jaci.o cemu sam ja trubila godinama ocu i burazeru kojima je zao da ga kastriraju blabla priroda ....pa ce sad morati da prevazidju zal za jajcima i da to urade. jos su me kritikovali sto sam svog macka kastrirala...inace, posto je nenaviknut na pesak jer stalno visi napolju, kucu je usmrdeo za medalju, ja ga stavila u pesak on poceo da ga jede :isuse: ....a mora ostati unutra barem jos 2-3 dana, dok se oporavi...ne znam vise cime ono da brisem jer cini mi se da onaj miris uvek ostane...i na koju foru da ga navedem da koristi pesak?ukoliko jos neko ima dvoumljenje vezano za kastraciju macora koji izlaze napolje....evo vam razlog vise da to uradite

Link to comment
hahhaha, pa evo sada ce godinu dana. ali nekako mi je greh da ne parim ridjeg macka kada vec postoji podatna ridja zenka. politikin zabavnik me uci da je jedna od tri ridje macke zenka te su u retkom soju cice jos redja pojava. sto se batina tice za sada je gandalf i dalje top cat ali kapiram da je to realna opasnost.
ali ne mora da znaci da ce deca da im budu ridja. doduse kod ovih nasih macaka to niko nikad ne zna, prosle godine na izlozbi neka cica koja je dovela one main coon pricala da joj se samo dva puta desilo da su macici bili isih boja ili kombinacija boja kao roditelji.
o cemu sam ja trubila godinama ocu i burazeru kojima je zao da ga kastriraju blabla priroda ....pa ce sad morati da prevazidju zal za jajcima i da to urade. jos su me kritikovali sto sam svog macka kastrirala...inace, posto je nenaviknut na pesak jer stalno visi napolju, kucu je usmrdeo za medalju, ja ga stavila u pesak on poceo da ga jede :isuse: ....a mora ostati unutra barem jos 2-3 dana, dok se oporavi...ne znam vise cime ono da brisem jer cini mi se da onaj miris uvek ostane...i na koju foru da ga navedem da koristi pesak?ukoliko jos neko ima dvoumljenje vezano za kastraciju macora koji izlaze napolje....evo vam razlog vise da to uradite
primecujem da samo bate zale zbog kastriranja macora, ima tu nesto.a za kasno navikavanje na pesak samo strpljenje, stavi i iscepkane novine i pesak zajedno, a i krpu ili cime si vec brisala prethodne tragove. trebalo bi da mu za dan-dva bude jasno.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...