Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

o nee, saro, zar "radovan".. bas mi je zao :sad: 

 

divna njuskica je zivota :heart: drzim fige svom snagom da se izvuce. a tebi svaka cast sto mu pruzas pomoc. samo da se oporavi, pa mozda se onda nadje neka dobra dusa da ga usvoji.

Link to comment

rolerkoster sa njim, jedan dan jede drugi ne jede. ne mogu da dignem ruke od njega, a bojim se da samo produzavam agoniju i trosim resurse :sad:

 

u drugim vestima Cicmic se danas uplasila komsije sa lopatom i furnula, nisam videla u kom pravcu samo da je nema, kazem Loku da je nadje i on otrci jedno 50m dalje i prednjim sapama skoci na drvo, Cicmic u krosnji, najbolji pas na svetu:heart: drugo sto mi se svidelo je sto je sisla kad sam je pozvala i to mi skocila u ruke:wub:  sledece sto takodje nije lose je da sam dobila zabranu da je izvodim do maja, minimum :D

Link to comment

samo da apdejtujem da je crno-bela budala sinoć zgrabila nož iz sudopere i krenula da beži po kući tako s nožem u zubima.

sva sreća pa se nije rasekla, idiotkinja. 

inače, izgubili smo bitku za sve površine u kući, sad stoka i u sudoper uskače zbog čega se sudovi peru u realnom vremenu. pas mater.

uz malo sreće ovo interesovanje za sudoperu im je samo faza... :cry:

Link to comment
17 hours ago, Joshua said:

uz malo sreće ovo interesovanje za sudoperu im je samo faza... :cry:

 

Đinđa iz te faze ne izlazi već tri godine. To je ustvari jedino mesto gde smo je videli da pije licka vodu, iz čančeta nikad tj. mi je nikad nismo videli. Juče smo je vodili na redovnu vakcinaciju, rekli nam da normalno izgleda i nije dehidrirana. Možda se srami pred nama da pije :). Poneli onu tabletu protiv crva da uvalimo profesionalcu da joj da, kad profesionalac, iako ima neki dugački "aplikator" gde se na kraj stavi tableta, smotan kao i mi - Đinđa ako iz prve ne proguta i ispljune posle se gica kao luda, muka živa. 

Link to comment

Mi za parazite stavljamo neke kapi na kožu, isti fazon kao kapi protiv krpelja i sličnih. Ne znam kako se zovu hmmm, ne piše ništa na ambalaži, uzmemo ih kod veterinara. Lakša varijanta nego stavljanje tablete u usta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...