Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Prelep i potpuno lud macan (kao i sve mačke). Inače nije moj, čuvam ga par dana dok je prijateljica na putu a pogodna sam osoba zato što sam imao mačku ranije pa znam kakve su i ne pravim pitanje kad mi zabije kandže u vrat (iz ljubavi, naravno).

 

2b18764d-538e-4180-936d-f0604f3f0100-ori

 

 

Link to comment
3 hours ago, renne said:

to je to, skakanje na vrata, ormane, viseće delove kuhinje, uvlačenje u sve kese i kutije (ovo rade i matore mačke)

Dobro nam došla u svet pravih mačaka

da da, i milica je šizela na kese i kutije till the end. :wub:

3 hours ago, Majo said:

Ja kad sam imao mali maca, ledja su mi bila kao kod Kunta KIntea. Posle godinu dana, nasla je da su joj zavese zanimljivije za igru.

ja molim boga da ne moram kod lekara u narednih 3-4 meseca (ovo se ja nadam da će prestati da mi se pentraju na glavu dok perem sudove) - ako mi neko vidi noge ima u realnom vremenu da kontaktira panduraciju i soc. službe... :ph34r:

 

edip: joj, kakav je ovaj sivi baksuz. :heart:

Edited by Joshua
Link to comment

kad je naš pomenuti mačak bio u naponu snage, svi smo bili konstantni ranjenici, mi, ukućani, i pola komšiluka. ali niko se nije žalio niti prestao da dolazi.

otac je jednom išao kod lekara jer su kandže radile blizu oka.

i to je prošlo na mačeći šarm.

Link to comment

Ma da, imao sam mačku 15 godina i sve sam prošao sa njom. Kandže, ujedi, dlake, obaranje stvari...na to se brzo navikne. 

 

A i dalje najviše volim ove paranoično halucinirajuće izraze lica.

Link to comment
kad je naš pomenuti mačak bio u naponu snage, svi smo bili konstantni ranjenici, mi, ukućani, i pola komšiluka. ali niko se nije žalio niti prestao da dolazi.
otac je jednom išao kod lekara jer su kandže radile blizu oka.
i to je prošlo na mačeći šarm.
Priča mog života, mojih ukućana, prijatelja i velikog dela foryma
Nema ko nije izašao iskasaplje
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...