Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Mimi je samo malčice manji, svako jutro me istuče po nogama kad vidi da hoću da izađem iz kuće.

A zna odlično gde sme da oštri kandže pošto je izuzetno osetljiv na buku, pa kad sam mu 2-3 puta urliknula, više mu ne pada na pamet. Verovatno je pomislio "ovo nema ni kod nas životinja". 

Link to comment

... и то је сасвим тачно. Од мене зазиру и Гаца и Иван, са женом пак немају велики проблем. Од детета и не беже, иако их највише гњави.

Link to comment

Cicmic i Đinđa liče, bar prema ovoj slici. Cic ima isto tako mali nos, kao tačka. :wub: čini mi se da ima sitnije lice nego druge mačke. Cicmicu je nos žuči, i ne ulazi u mašine, srećom. Boji se usisivača i ne voli kupatilo, trebalo bi da je okupam ali me je strah da će to biti prevelika muka

Edited by Sara
Link to comment
12 hours ago, roksi said:

ajajaj... :laugh: kao mali duhici, samo se uvuku negde zacas i niotkuda

 

Da znaš. Moja prva mačka, Crna, je bila majstor stelt kamuflaže. Kad se ta uvuče u orman, nećeš je naći, ako ona to ne želi, nikada, ni na pipanje. Dok to nismo provalili, znale smo sestra i ja da pročešljamo celu zgradu od podruma do 7. sprata, jer je đubruša umela i da šmugne kroz noge pravo na hodnik, a obično je pikirala , kada vrata otvara baba. Ma, strašno.

Ovo sada što imam od mačke, je tek puki amater.

Link to comment

Cicmic se uopste ne sakriva, ona uvek zauzima centralnu poziciju u kuci, sunca se na sred  staze, spava na najprolaznijem mestu, kad je ne vidimo znamo da je izasla na terasu da klopa ili da leskari na stolici, rupe i budzaci za sada je nix zanimaju.

Komsiji koji je usvojio zenkicu iz istog legla veterinar rekao da je ta (Milica, Cicmicova rodj. sestra) ukrsetena domaca sa divljom mackom i da se to vidi po necemu.

reko `kako da ne` pitomija od Cic ne postoji, a takav im je celi soj, osim toga pun Jerkovic divljih macaka, ma daaj...i ti veterinari svasta pricaju

Edited by Sara
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...