Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

srećno mimiju i tebi :).

šta si mu kupila?

 

za onu crnu opasnicu gore sam pomislila da je besna što su joj natakli leptir-mašnu. gde bi to išlo na tako dostojanstvenu zver! iz druge sam shvatila da je ogrlica.

Link to comment

Tnx!

Dobio je miša na lastiš i veliku kutiju (omiljena pozicija- ja nju vidim a ona mene ne). I svaki dan makar 15 minuta igre. Tad je najsrećniji, a i ne smem da ga ulenjim da se ne bi ugojio. 

Edited by halloween
Link to comment

Srećan! :heart:

Mi ćemo da slavimo dan udomljenja, 20.4.18., tada je Cic imala oko 8-9 meseci. Juče je pokušala da provali u kutiju sa mojim čizmama, moram i ja da nabavim neku kutiju za nju. Imamo lopticu na lastišu na kuhinjskim vratima, sve drugo joj Loko otme i uništi 

Link to comment

Srećno aristokrackoj maci iznad.

 

Ovom mladiću je oko* 3 god ovih dana, znači zreo je da upiše doktorat (nešto na temu "nadzor teritorije", to mu je omiljena aktivnost).

 

800_20180929_093322_1.jpg

 

 

*-Mačak poreklom sa ulice (ako ne i od divljih mačaka) tako da je rođendan otprilike u oktobru.

 

Link to comment

@KatikonDeĆko, kako si tako sladak?

Ista situacija. Danas sam raspremala, sklonih kutije (privremeno), stan sinuo, prostora koliko hoćeš. Ostaviću mu ovu najveću sa osmatračnicom i rezervnim izlazom (probio u trku) u kojoj i spava tokom dana. Kad bih mu tu bacila, svisnuo bi. 

@Indy Dugonogi dobrica, vidi se da je aktivan 24/7.

Edited by halloween
Link to comment

Jbg! Sad moram da tražim neku dobru kutiju za Cicmica. 

Inače, zver se kad krenemo u šetnju ponaša kao puštena s lanca, punim trkom u vrh krošnje, svako drvo je njeno, leopard:wub: Ne smem više da joj sečem nokte ionako ih ne tupi na nama i nameštaju. 

I posto sam lopov i gurač stvari sa stočića. Mariše gumice i štipaljke za kosu:heart:

Link to comment

kakav je secer u kutiji:)

 

pravila sam nesto slicno za macice, kutiju od fotokopir papira zatvorim sa svih strana i isecem krugove da mogu da se uvlace

bilo im je to mnogo zabavno, ludilo, al Cicmic nije fermala, cini mi se i da je njoj ta kutija mala i tanka

moram u maxiju da izmolim neku jacu

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...