Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

I ja sam to radila moj mački koja je živela u dvorištu. Donela sam joj  dva siročeta mačeta, pored njena dva. Prvo se opirala i ljutila i samo odjednom pristala da im da da sisaju. Posle toga, ponašala se kao da su njena, nije se time više bavila. Imaju dirljiv instinkt kad se omace.

Link to comment

sve mi je teže da Cici uteram u kuću. Dve noći već prespavala napolju. Motrim je koliko mogu, najveselija je mačka ispred zgrade, skitnica. 

U stvari vesela joj priroda, i kad je u stanu vesela je, kad šeta sa nama, trči oko pasa i preskače ih, penje se na drvo pa skače dole, divan karakter ima

Link to comment
  • 2 weeks later...

@peralozacKako je slatka!

Bila sam zbunjena dok nisam videla gde si otišao na skijanje. Divno, piši češće. Zbog te univerzalnosti koja se povremeno ukaže, volim forum- u njemu je i zima i leto, i noć i dan.  

Edited by halloween
Link to comment

niko ne kaci svoje macke, nije u redu:mad:

 

vreme je da odem po Cici, vec je 2 sata napolju

sad sam pocela da tripujem da ce neko da je ukrade

 

inace, brat mackomrzac praistorijski uzeo mache, pokupio jednog sivog machka iza maxija, dali mu ime Vukota, jos sam u stanju shoka:D

Link to comment

jeste cesto, znam i ja par

stvar je u tome sto nisam planirala da je zadrzim, pa je dobila privremeno ime dok je se ne resim

cica-maca postala cici-pici, cicishe-picishe i na kraju zvanicno Cicmic upisano u zdravstveni karton, nekad je zovemo samo Cic, ime je zgodno za tepanje, a i ide uz nju ovoko umiljatu. Kad se samo setim kako sam kukala sto mi na put nije stala neka dekorativnija macka, zuta ili bar bela, a sad mi je ona najlepsa u svet

 

 

Link to comment

Malopre cujem neku jurnjavu u kuhinji. Kad ono usao mis sa terase i uleteo u "ofsajd".:laugh:

Tako je misonja 15 minuta leteo kao loptica na sve strane. Na kraju ga je jedno mace "prisvojilo" i odnelo u dvoriste. Jos traje igra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...