Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

ja koristim frontline za mackova, ali sad se pojavljuje neki na ruskom...ne znam u cemu je fora, mada moj macak ne izlazi napolje,  no desavalo se da fasuje buve, kako nam je vet objasnio...mozda su se zapatile na terasi ili smo mi uneli u kucu, posto buve zive mahom po prasini i zbunju. bilo mi smesno kako je trcao jadan, nije znao sta ga je snaslo, a i dok sam ja ukapirala da je to od buva...

sto se tice kandzi, ja nisam nikada skracivala kandze mackama,  ali one su izlazile napolje i nisu nesto po kuci mnogo unistavale.

ovaj sad pokucarac je od starta dobio grebalicu i to vrlo revnosno sprovodi, tu i tamo zagrebe u igri fotelju ili se i krevet onako zakuca u zaru igre ako mu bacam lopticu ili igracku. nekako smo i imali srece, od pocetka je krenuo odmah u pesak i odmah da koristi grebalicu.

sad imamo problem, posle 14. godina  da se nekad ukaki u hodniku, iako mu je pesak cist......mozda protestuje jer ne dobija hranu 15x dnevno kako bi inace hteo, ne znam sta bi bio problem. jedno vreme je piskio tacno na slivnik ispod lavaboa, ako pesak nije ociscen.

a kad se ukaki u hodniku, obavezno navuce preko minulog rada neku carapu ili sta vec nadje.

Link to comment

Ja imam makaze za mačije kandžice. Kupila pre par godina u Pet centru. Kad to radimo, moraju da se steknu neki uslovi, a to je ,pre svega, da je omamljen dubokim snom. Tada , ako sam brza mogu obe šapice da obradim, a ako nisam, sledi......masakr. Mislim , ja sam izmasakrirana, ne mačka. Njemu nikada ništa ne fali, a ponekad urla kao da mu se vrši amputacija, cele noge .

I uprkos  seckanju noktića, sav nameštaj i većina tepiha je uništena. Pre neki dan sam na novom trosedu videla izvučene konce.

263243987f4a8bc1df63ab88fdc197f06b20bbe1263243991546ee8f17b29dcb0d4a1cd51217105a

Link to comment

rat s buvama se zahuhtava, advokat stavljen, pseta olindrana ....

 

macketina je jedno veliko razocaranje, upravo je pobegla od smrdibube i ostavila nas da se sami snalazimo:sleep:

vratila se posle al da zauzme 2/3 kreveta, kako uspe ovako mala nije mi jasno, samo nam je ona falila na ovu vrucinu

Edited by Sara
Link to comment
9 hours ago, Sara said:

rat s buvama se zahuhtava, advokat stavljen, pseta olindrana ....

 

macketina je jedno veliko razocaranje, upravo je pobegla od smrdibube i ostavila nas da se sami snalazimo:sleep:

vratila se posle al da zauzme 2/3 kreveta, kako uspe ovako mala nije mi jasno, samo nam je ona falila na ovu vrucinu

 

Tek kad se izvale na krevet ukapiraš da je ima metar i po od nosa do kraja repa :laugh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...