Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Bravo Bradiko :thumbsup:

 

mi smo juče odneli dva Buvaća u nove domove, imaju tek mesec i po ali šta da se radi

Ono na šta nisam računala je da će mačka toliko da pati, od juče je u teškoj depresiji, traži ih non-stop

Imam rok do sledeće nedelje da udomim još dva, muka me hvata

 

FB_IMG_1527673730874_zpsnba1vzez.jpg

 

sa%20%20majkom_zpswppncgc8.jpg

 

ogrlicu smo skinuli, mačkari mi rekli da je smrtni greh staviti mački bilo šta oko vrata

Edited by Sara
Link to comment

njih dva su mi ostala

 

Čikita i Končić

IMG-7ae049c71656f861a9467b0c8732b89d-V_z

ne valja životinjama koje ne planiraš da zadržiš davati imena, jače ih zavoliš:sad:

 

Cicmic od kad je u depresiji ni njima više ne daje da sisaju, noćas oboje spavali kod nas u krevetu i to u sredini, na taj momenat me obavestio lakat u leđa i upozorenje da se ne vrtim ko mečka :D Srećom dragi uvek na oprezu, živ mi bio:D:D

Edited by Sara
Link to comment

e, ovi moji su čudo, od starta i oni i mačka koriste posip, dok su bili skroz mali ona ih je čistila, a ja samo menjala prostirku ispod njih, prvo sam držala posip u istoj sobi gde su spavali, posle vidim da Cicmi to ne voli pa sam iznela na terasu, ona ga uredno koristila svaki put.  Mačići kad su počeli da se šetkaju prvo išli na posip na poslužavniku pored fotelje, posle u neki improvizovani wc od kutije, ali vrlo brzo i oni počeli da završavaju poso ko velike mačke na terasi

 

unnamed%203_zpsjpuvcx5a.jpg

 

DSC_0046_zpsncs4volb.jpg

 

e, da, prvo što su uradili kad su videli posip počeli da ga jedu, ja reko pocrkaće, ali nije im ništa falilo, žilavi razbojnici:D

Edited by Sara
Link to comment

ma dajte, ide neko ovih dana na tu stranu sigurno. nije valjda jagodina preko sveta. izorganizujte se nekako da se udome zverčice. [emoji5]

Link to comment

Moglo bi se organizovati, svakako nije preko sveta, samo što ja volem ko profajler da osmotrim udomitelja izbliza, malo pripretim, uteram mu ljubav spram mog mačeta u kosti...    ... i tako to:D

 

Milaim kreativan kao i obično :D

Link to comment

Nosila sam Mimija da primi vakcinu kod veterinara. Pošto je sve blizu, stavim ga u transporter, pa pešice.  Naiđem na komšinicu koja je valjda htela još nešto osim "dobar dan", pa kaže- a vi malo u šetnju sa macom. Stvarno misli da sam luda, mačak ma 6 kg, a transporter još 1,5 kg. 

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...