Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Kad macos utrci unutra, prvo mu se obradujes kao takvom (jos 1 dan da ga nije zgazio neki kamion),  a onda ga podignes i nabijes nos u njegovo svilenkasto krzno, a ono mirise na lavandu, ruzmarin i tako nesto (jer je u takvom zbunju cmavao)... <3

 

 

800_20180428_143451.jpg

Link to comment

juce smo se upustili u avanturu, vodili smo Cicmic sa nama u vikendicu, novo iskustvo za nju totalno, prvo transporter, kola, stres onoliki.... cim smo izasli iz grada otvorim transporter, ona izdje, predje napred kod mene u krilo, posle 5 min vrati se nazad na zadnje sediste i tu je bila mirna do kraja puta, na placu vrsljala oko kuce, ja je pratila, ona najvise isla za psima, jurila leptire, igrala se, istrazivala, ponasala se perfektno. Macici sve vreme bili u kuci, jedino nije dala da i njih iznesemo napolje, pokusala sam ali ona ih odmah hvata za vratove i hoce da ih vrati nazad unutra. Tako da smo od toga odustali. Jednom recenicom Cicmic je savrsena macka <3

  https://imgur.com/a/yOf16kC

Edited by Sara
Link to comment

Dobro pazim da noge ne prebacujem preko ivice kreveta, jer ako se opustim pa zaboravim, mačak to shvata kao izazov i juriša da hvata i noktima i zubima. Izgrdim ga, ali on usijao očima, ništa ne čuje. Izgiboh.

Link to comment

Našu mačku izluđuju stopala ispod ćebeta/jorgana. Kidiše šapama na tu nevidljivu životinjku, što kažeš usijanih očiju. Malo ih otkrijem i instant gubi interes. Pokrijem ih i sve ispočetka. Slabo povezuje gradivo :) 

Link to comment

Ovu pozu često viđam u zadnje vreme :D

 

Mačići danas imaju 27 dana, još neće da jedu samostalno, samo sisaju i debeli su kao ćufte. 

Zato hoće da begaju na sve strane 

Link to comment

cekam drugaricu da ih slika ljudski, kad ja slikam fonom ispadnu mnogo manje lepo nego sto jesu

nezgodno je sa slikanjem crnih i sivkastih zverova, jos ovi ili spavaju na gomili ili beze kud koji, a od skora su poceli i medjusobno da se makljaju

 

 

edit: jos ih nisam ni oglasila, sve nesto kao mali su ima vremena, a od mackine sterilizacije mi se dize kosa na glavi. Dobra vest je da su 2 muzjaka vec rezervisana, nece valjda ljudi da se pismane. Jedino je Dante zenkica, tigrasti su muski, a njih je lakse udomiti

Edited by Sara
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...