Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

To prvi put, a posle mora da se udari još 1 (negde oko 1 godine). I kasnije svake godine ("boosters"). 

 

Mi našeg ne vakcinišemo (posle tog prvog), ali on je ionako više divlja mačka neg' domaća...

Link to comment

tako nekako sam i mislila, po mojoj racunici do tada bi neki od njih vec trebalo da budu udomljeni

navodno, mačići mogu da se predaju novim vlasnicima vec sa mesec dana

 stence nisam davala pre 2,5 meseca

 

https://imgur.com/a/2R16cNm

ni uši im još nisu nikle :D

Edited by Sara
Link to comment

WP_20180428_17_18_05_Pro.jpg

 

Nisam smeo previse da pridjem da ih ne remetim previse. Desetak macaka kulira sa svojim psom cuvarom.

 

Kad sam prisao da slikam poceo da laje na mene da mu ne diram drustvo.

Edited by katamaran
Link to comment

Sta raditi macoru kog je najverovatnije drugi macor ujeo za nogu? Vidim mucenika da od sinoc ne moze da spusti nogu.

 

Sto je najgore to je lokalni kabadahija koji je svojevremeno ujeo mog macora za nogu. Ne secam se cak ni da sam mu nesto radio, valjda proslo posle par dana.

 

Mada ovaj kabadahija sav prljav i nikakav. Vidi se da mu nije dobro.

 

Opicen macor inace. Kontrolise ogromu teritoriju i nema ko ga ne obozava jer je ludak. Ja ga i ne volim previse jer napada moje macke al je cak i meni simpatican takav blesav.

 

Komsinica ga je danas valjda jurila da mu ocisti ranu i da neki antibiotik. Valjda je uradila sta se moze uraditi.

Edited by katamaran
Link to comment
5 hours ago, Radoye said:

Nemoj ih davati pre dva meseca. Mogu da se odbiju od majke sa 4-5 nedelja ali rano je to.

Znam da je rano ali oko 10. 6. putujem, ne znam kome bih ih poverila,  otom potom, važno da je sada sve kako treba 

Edited by Sara
Link to comment

Kod mene šelteri sterilišu kad mačići napune minimum dva mjeseca, zdravi su i imaju najmanje kilo težine, i onda se daju na usvajanje. Tada sterilišu i mame. Plus tako mačići nauče da se fino igraju bez zuba i grebanja, mačke koje su prerano odvojene od majke su obicno grube.

Link to comment
3 hours ago, djili said:

Plus tako mačići nauče da se fino igraju bez zuba i grebanja, mačke koje su prerano odvojene od majke su obicno grube.

Ziva istina. Prijatljica gaji jednu sto sam je ja nasao kao polumrtvo mace na ulici i uvek je bila zver.

 

Kad sve ide po redu mace malo jace gricne majku pa dobije po nosu i nauci. Ovakve ostaju antihristi ceo zivot.

Edited by katamaran
Link to comment

hehe, za te zutace kazu da prizivaju pare u kucu :D

 

u drugim vestima gorim u paklu, macka je super, pas br 1 jede maceca govna, pas brod 2 oce da bude macka namesto macke i da deca budu samo njegova

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...