Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

6 hours ago, Indy said:

Kradem zmanicev plan, samo umesto pasa macke.

 

5 hours ago, djordje geprat said:

 

nije valjda da postoji ovo i za mačke. 

 

inače obojici :hail: za namere.

Na izlozbi macaka, jedinoj koju sam posetila i to pre nego sto je dosao Mimi, srela sam jednu stariju gospođu sa neverovatnim persijskim mackom po imenu Narcis, koji je tako lenjo i nezaintersovano gledao ogromnim ocima sa poluspustenim kapcima okolo u stilu " ja sam navikao na dvor, a ne na vasar",  ona mi je rekla da se persijancima nikad ne skida poddlaka jer cemu onda fazon, nek' uzmu kratkodlaku. Samo se nežno raščešlja. Naravno, usput je stara gospodja dosla da proda Narcisove usluge. 

Edited by halloween
Link to comment
 
bez stida i srama. 
tako moj lezi sav se izduzi al njemu je stalno vrucina pa se hladni na ledjima
Mačke tako spavaju samo kada su 100% sigurne u okruženje i ljude koje je usvojila.
Znači samo kada su full opuštene
Link to comment
On 7.8.2020. at 23:15, notenoughreasonsforclaire said:

Dozvolite da se predstavimo: Tigi-Tigica:

 

 

IMG-01d47a6ac12d25f49c1f1e97bb94ad0e-V.jpg

 

IMG-1af4d94cc8378c66602e46b0d90bd947-V.jpg

 

IMG-4c361458470f188a520ad0c1022436d2-V.jpg

 

IMG-74d00ca3a64bbe787725ba0a87daba32-V.jpg

 

Cestitam! :wub::heart::heart::wub:

Sa prvom slikom sam mislila da si fotosopovao Mitu. Vidi tibu - vidi se da je kucna maca :happy:

Link to comment
1 hour ago, renne said:

Mačke tako spavaju samo kada su 100% sigurne u okruženje i ljude koje je usvojila.
Znači samo kada su full opuštene

isto kod pasa

 

jedino sto ovaj moj se i tako hladi 

 

 

cestitke za tigricu :)

Edited by mustang
Link to comment
17 hours ago, djeneralche said:

IMG_2729.jpg

:lolol:

majmunka

 

ja sam se uselila u suteren babine kuće koji ona ne koristi, ali preko dana obično drži otvoreno "da se luftira". sve u svemu po ceo dan i noć se šunjaju i vire kroz prozore i kroz stakla na vratima, uvređene mačke svih boja i dezena, gledaju me ljutito, samo što ne progovore, ko si ti i šta radiš u našoj kući. juče sam ostavila jedna vrata otvorena i zablenula se u komp, ušetao mi jedan tigrasti đavoljub u salon, valjda što se nisam pomerala pa se nije plašio, kad sam okrenula glavu i kad su nam se sreli pogledi, samo što me nije pljunuo i uvređeno išetao nazad u dvorište :lol: 

  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...