Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

@TolaaOčešljana je i deluje negovano. Pada mi na pamet da su vlasnici otišli negde, a nju dali na čuvanje, ali je odatle nepažnjom pobegla. Nadam se da će priča imati srećan kraj. Nije bez razloga došla baš kod tebe, samo da znaš.

Kao što ni Mimi nije tek tako došao kod mene. Njegovi ex vlasnici su dali oglas u novinama, pa su se predomislili. Međutim, posle gotovo 6 meseci su se opet predomislili i onda su me pozvali jer su zapisali moj telefon, a onda su mi ga poklonili. Ja sam se sve vreme nadala da će biti tako.

Edited by halloween
  • +1 3
Link to comment

verovatno je otisla iz protesta posto nije dobila svezu tunjevinu nego nesto suvo iz kesice. naposletku skapirala da nije tigar da lovi, a bilo je blam da se vrati doma i eto. 

  • Haha 2
Link to comment
20 minutes ago, precog said:

verovatno je otisla iz protesta posto nije dobila svezu tunjevinu nego nesto suvo iz kesice. naposletku skapirala da nije tigar da lovi, a bilo je blam da se vrati doma i eto. 

:laugh::laugh::laugh:

tačno tako.

Link to comment

😂😂😂 Biće da je to. Probala je sinoć da potrči za zecom koji je protrčao ispred kuće, ali posle 3 metra je odustala, mnogo je debela. 😃 Samo se vratila odakle je krenula i sela na stepenik, jer hrani bi trebalo da bude čast da sama dodje da joj se posluži. Prespavala je na meni celu noć, možda se i vrati večeras. 

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...