Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Joj, rene, kako se pojavi neka konkurencija, odmah bi Senka da skrene paznju na sebe.cekaj prvo malo da hvalimo Kejtovog mackonju :)(al dobra je, "ne dam ti tastaturu, ne mozes sad na forum. bas" :D)
Pa to je fazon, ne moš da hvališ drugi mačku, moram preko telefona, hahahaSent from my GT-N7100 using Tapatalk
Link to comment

Zbunjuju me Duškove tamne oči, trebalo bi da su plave na pointed krzno. Pre će biti da je mešanac, što je naravno bez uticaja na njegovu impresivnu pojavu. Moram da dodam da mi je veoma interesantno kako u engleskom jeziku ima mnoštvo naziva koji opisuju različite kombinacije boja mačjeg krzna. Tako sam saznala da smo jedno vreme imali silver torbie. To je bila najlepša i najneobičnija mačka koju smo imali u dvorištu.

Edited by halloween
Link to comment

Dusko je mesanac, mada ima plave oci (ovde su mu samo veoma rasirene zenice, prouzrokvano lupanjem masine za ves :D). ali stvarno je prelep, nije sto je moj :)hvala svima i od Duska i od mene :)

Link to comment
Dusko je mesanac, mada ima plave oci (ovde su mu samo veoma rasirene zenice, prouzrokvano lupanjem masine za ves :D). ali stvarno je prelep, nije sto je moj :)hvala svima i od Duska i od mene :)
duško je divan. :) ne reci nam da ne voli da se mazi. u tom slučaju izgled opako vara. stvoren je da bude maza.zimska varijanta daltona je impresivna. nikad nisam videla mačku sa tolikom razlikom u letnjem i zimskom ruhu.senka je senka. :) nju smo apsolvirali.
Link to comment
zimska varijanta daltona je impresivna. nikad nisam videla mačku sa tolikom razlikom u letnjem i zimskom ruhu.
Још то није дошло на своје... још ће то да расте. Негде јануара ћу гледати да поновим снимак, колико да се упореди.
Link to comment

Maru je car :D@ Indy, pitao si na minijaturama sta je bilo sa mackicima iz kontejnera, nazalost nista pametno. Uprskos svom trudu nijedan nije preziveo, tj. za jednog ne znam jer je odnesen isto vece kada su nadjeni. :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...